Kathy Griffin نشان می دهد که چرا او نمی تواند آزمایش می شود برای Coronavirus با وجود نشان دادن علائم


Kathy Griffin نشان می دهد که چرا او نمی تواند آزمایش می شود برای Coronavirus با وجود نشان دادن علائم. می نویسد: یک پست در Instagram!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Kathy Griffin

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Kathy Griffin

طنز Kathy Griffin شده است بستری با آنچه که او نگران است coronavirus اما او نمی تواند دریافت تست شده است.

کمدین تبدیل به Instagram روز چهارشنبه و به اشتراک گذاشته شده از تخت بیمارستان است که او تا به حال شده است به حمل COVID19 جداسازی بخش در حالی که شمشیرهای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که امریکا پیشرو جهان در coronavirus تست, گزارش aceshowbiz.com.

“او دروغ می گوید,” او نوشت: در زیر مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

او افزود: “من فرستاده شده به #COVID19 جداسازی بخش اتاق در اصلی بیمارستان ER از یک جداگانه فوری مرکز مراقبت پس از نشان دادن شدت علائم دردناک است. بیمارستان نمی تواند آزمون من برای #coronavirus به دلیل CDC (پنس نیروی کار) محدودیت. #TESTTESTTEST.”

یک نگاه حق در اینجا:

از آن شده است دشوار ماه برای گریفین که در ماه مارس اعلام کرد 17 که او تا به حال دست مادر خود را پس از یک نبرد طولانی با زوال عقل است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>