کریم Morani در بهداشت و درمان: جسمی من هیچ درد یا موضوع را به عنوان چنین

کریم Morani در بهداشت و درمان: جسمی من هیچ درد یا موضوع مانند – سرگرمی

انتشار: May 15, 2020, 15:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کریم Morani بود که بستری Nanavati بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus صحبت کرده است, در مورد سلامتی خود را به روز رسانی و می گوید: او خوب!

Karim Morani Picture Courtesy: Mid-day Archives

کریم Morani تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

آن شده است یک زمان سخت برای کریم Morani به عنوان دختران خود را Zoa و Crowne مورد آزمایش قرار گرفتند Coronavirus مثبت چند هفته پیش. و او بیش از حد آزمایش مثبت بود و بستری Nanavati بیمارستان. او پس از آزمایش منفی شد و مرخص شد اما کریم Morani هنوز در حال درمان برای ویروس.

و در یک مصاحبه اختصاصی با SpotBoyEاین فیلمساز صحبت در مورد سلامت خود و مفصلی به روز رسانی. “من انجام خوب است. من تا به حال هیچ علائم مانند از ابتدا تا جسمی من هیچ درد یا موضوع را به عنوان چنین است. من آخرین آزمون آمد, مثبت, بنابراین در حال حاضر یک بعدی را در یک فاصله. در انتظار آن است. امیدوارم آن باید منفی و i’ll be back صفحه اصلی به زودی,” او گفت:.

صحبت کردن در مورد او گفت: “بله آنها در حال حاضر در خانه اما هنوز جدا خود. آنها در اتاق خود تنها. مواد غذایی است که در خدمت به آنها را در درب آنها خوردن و شستن ظروف در داخل و نگه داشتن آن را در درب.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im