کارینا کاپور نشان می دهد اسرار تناسب اندام برای طرفداران

کارینا کاپور نشان می دهد اسرار تناسب اندام برای طرفداران – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: فوریه 26, 2020, 16:05 IST | سرپرستان | بمبئی

بالیوود بازیگر و سبک سردستهزنان خواننده اپرا و کارینا کاپور خان به اشتراک گذاشته است او اسرار تناسب اندام برای طرفداران

Kareena Kapoor

کارینا کاپور

بالیوود بازیگر و سبک سردستهزنان خواننده اپرا و کارینا کاپور خان به اشتراک گذاشته است او اسرار تناسب اندام برای طرفداران. اگر چه این بازیگر است که در رسانه های اجتماعی او نیست و استفاده از آن بسیار آشکار بدنسازی رژیم جزئیات. بلکه کارینا را تمرین و بدنسازی اسرار باید به طور مداوم آن را به رسانه های اجتماعی اتاق او بهترین دوست, دوست, آمریتا آرورا و مشهور مربی Namrata Purohit.

دیگر از کار کردن کارینا به شدت معتقد است که سالم و نگرش نسبت به زندگی و خوب غذا درست ترفند برای سالم ماندن, گزارش pinkvilla.com. کارینا که با نام مستعار Bebo به اشتراک گذاشته است که او شروع روز خود را با نوشیدن یک لیوان آب گرم مخلوط با آهک. صبحانه باید شامل poha یا upma.

بازیگر اجتناب از مواد غذایی آشغال و باعث می شود مطمئن شوید که به خوردن homecooked غذا برای ناهار و شام. او آخرین وعده غذایی در روز در حدود 8 ساعت. یک تمرین است که باید. کارینا یک پیلاتیز هر چند او جلسه تمرین نیز شامل نبرد تمرینات طناب کتری-بل squats و بوکس است.

او با این نسخهها کار چهار روز در هفته.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im