کارینا کاپور خان دعا برای ایتالیا با رجعت تصویر با شوهر Saif Ali Khan


ایتالیا بوده است و پس از سانحه ترین قربانی Coronavirus در چند هفته گذشته و در نظر گرفتن به او Instagram account, Kareena Kapoor Khan, دعا برای همه با رجعت تصویر با شوهر سیف علی خان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Kareena Kapoor Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/کارینا کاپور خان

ایتالیا بوده است و پس از سانحه ترین قربانی Coronavirus در چند هفته گذشته و با توجه به Instagram account, Kareena Kapoor Khan, دعا برای همه با رجعت تصویر با شوهر سیف علی خان! برای uninitiated ایتالیا یکی از اولین کشورها با آلوده Coronavirus و موارد شروع به افزایش در هشدار دهنده سرعت. تعداد افرادی که آزمایش مثبت بود و بعد از آن بود بیش از 47,000 چند هفته بعد که شوکه شده جهان است.

و در میان این همه هالیوود و بالیوود مشهور در حال دعا برای همه, ایمنی و بهداشت. به او Instagram حساب به عنوان فوق اعلام کارینا به اشتراک گذاشته تصویر با سیف از کشور و, دعا برای ایمنی خود را و باران عشق خود را بر روی آن.

یک نگاه حق در اینجا:

و البته کل بالیوود آمد دیروز برای شرکت در کف زدن و تشویق قهرمانان گمنام از Coronavirus همه گیر در 5 ساعت در بالکن. به نظر می رسد این است که رفتن به گرفتن برخی از زمان به طور کامل درمان شده اما این زمان برای با هم ماندن و سالم ماندن. کارینا دو بسیار بزرگ فیلم های اندود شده-تا – تخت و Laal سینگ Chaddha. آنها را تحت تاثیر قرار با توجه به این ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>