کارینا کاپور خان ‘pouts 100 بار در روز’; سهام تصویر از خود را به لب ورزش’ به عنوان اثبات

کارینا کاپور خان ‘pouts 100 بار در روز’; سهام تصویر از خود را به لب ورزش’ به عنوان اثبات سرگرمی

به روز شده: Jun 14, 2020, 07:24 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به او Instagram رسیدگی کارینا کاپور خان به اشتراک گذاشته پوت-perfect selfie, اما این او بود که موفق به کسب عنوان توجه بیشتر است.

Image source: Instagram/@kareenakapoorkhan

منبع تصویر: Instagram/@kareenakapoorkhan

کارینا کاپور خان در حال حاضر مطمئن شوید که او باقی می ماند به عنوان فعال ممکن است در Instagram پس از قدرت رسانه های اجتماعی تنها شاهد افزایش در چند سال گذشته است. تا حالا او بود که برگزاری یک راز حساب بر روی پلت فرم و وسیله بالیوود مشاهیر اما در حال حاضر او می تواند انجام دهد که با یکی از مقامات است. این بازیگر در حال گذراندن زمان با همسرش سیف علی خان و پسر تیمور علی خان و نگه داشتن ما به روز شده در مورد قرنطینه زندگی از طریق Instagram تصاویر. تصاویری که او در پست های همه چیز در مورد خانواده اش و گاهی از جلسات تمرین. آخرین که او به اشتراک گذاشته شده است که قبل از تمرین تصویر.

در تصویر کارینا دیده می شود پوشیدن, سیاه, سینه بند ورزشی. او موهای خود را در یک تنگ bun بالا و نگاه تابشی بدون هیچ گونه آرایش. به نظر می رسد ویر دی عروسی بازیگر دیده می شود در حال آماده شدن برای جلسه تمرین. های عکس او نوشت: “من فکر می کنم من لب ورزش بیشتر… خوب من حداقل 100 pouts یک روز! (sic)”.

اتمام کارینا کاپور آخرین پست اینجا:

به تازگی کارینا کاپور رفت و پرده و تمرین عکس از خودش. های عکس او نوشته است: عزیز, چاق, آماده شدن برای مرگ. Xoxo من (sic)”.

قبل از این, Kareena به اشتراک گذاشته بود یک عکس از خودش با پوشیدن راحت و دنج kaftan در خانه. در تصویر این بازیگر به نظر می رسد تازه او به عنوان اولین پوست بی عیب و نقص در خورشید بوسید selfie. او با پوشیدن لباس سفید و آبی رنگی kaftan. “آیا شما از آنها بخواهید برای یکی دیگر از Kaftan تصویر ؟ هیچ. من هنوز هم آن را قرار داده ؟ بله. #ThankMeLater #KaftanSeries,” او نوشت همراه با عکس در Instagram.

قبل از او در زمان و طرفداران او در حسرت سوار و به اشتراک گذاشته رجعت تصاویر از روز تعطیلات. کارینا نوشت: “روزهای یکشنبه برای خیال بافی و یادآوری این خاطرات fondest. #MissYouGuysALittleMore.” (sic)

کارینا شده است acing Instagram بازی تا کنون از او ساخته شده است که اولین بازی خود را. حق از او selfies به تصاویر و با سیف علی خان و تیمور علی خان, او می داند که چگونه به نگه داشتن طرفداران خود را قلاب. و بالاتر از پست ها را تایید می کند همان است. آینده به کار خود جلو, بازیگر دو فیلم آینده – تخت و Laal سینگ Chaddha.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im