Karan Khandelwal حرکت به زادگاه در کرالا رانده مشکلات مالی

Karan Khandelwal حرکت به زادگاه در کرالا رانده مشکلات مالی – سرگرمی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 13:56 IST | سرپرستان | بمبئی

“من در بمبئی برای سال های بسیاری است اما وضعیت کنونی من مجبور به ترک شهر و درایو بازگشت به زادگاه من. من تحت پوشش حدود 1400 کیلومتر” Karan Khandelwal گفت:

Karan Khandelwal. Pic/IANS

Karan Khandelwal. عکس/IANS

بازیگر Karan Khandelwal که به ویژه در تلویزیون نشان می دهد مانند Haiwaan و Siddhi Vinayak است نقل مکان کرد و به زادگاه خود در کرالا با توجه به بحران مالی است.

“من در بمبئی برای سال های بسیاری است اما وضعیت کنونی من مجبور به ترک شهر و درایو بازگشت به زادگاه من. من تحت پوشش حدود 1400 متر,” او گفت:.

“من مبتلا به کمر آسیب پس از ملاقات با یک حادثه فقط قبل از این مستند. بنابراین رانندگی ماشین من تمام راه را یک کار دشوار است. من می خواهم به پرداخت توجه به پلیس هند که به من خیلی کمک کرد و هدایت من,” او اضافه شده است.

صحبت کردن در مورد مشکلاتی که او رو در بمبئی او به اشتراک گذاشته: “بمبئی یکی بسیار تحت تاثیر قرار (با coronavirus) شهرستانها در هند. موارد بالا بودند. من حتی قادر به ترتیب مواد غذایی و سایر ملزومات برای خودم. آن دشوار است برای من برای دیدار با هزینه.”

خانواده اش به او کمک کرد تا با پول است. همچنین قبل از این مستند او تیراندازی برای یک وب سایت نشان می دهد.

“آنها پاک من پرداخت. اما جدای از آن تولید از پروژه های دیگر پرداخت نمی کند از من. پس از آن یک گزینه بهتر به حرکت بازگشت به صفحه اصلی,” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de