Karan Johar را دوقلوها یاش و Roohi hilariously او را مسخره برای خود طراح مد

Karan Johar را دوقلوها یاش و Roohi hilariously او را مسخره برای خود طراح مد – سرگرمی

انتشار: May 21, 2020, 10:11 IST | ANI | بمبئی

Karan Johar در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته شده و یک ویدیو است که ویژگی های فیلمساز را کودکان نو پا شایان ستایش یاش و Roohi برگزاری Karan را مد حالی که پدر خود را از آنها می پرسد, “ببخشید شما چه خواهید برگزاری؟”

Yash and Roohi Johar (Picture courtesy/Karan Johar's official Instagram account)

یاش و Roohi Johar (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/Karan Johar رسمی Instagram account)

فیلمساز Karan Johar کمی munchkins یاش و Roohi در دوشنبه hilariously تمسخر خود فیلمساز پدر طراح مد در یک ویدئو به ضرب گلوله در KJO پیاده روی در گنجه. این زن 47 ساله فیلمساز در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته شده و یک ویدیو است که ویژگی های KJO را کودکان نو پا شایان ستایش یاش و Roohi برگزاری Karan را مد حالی که پدر خود را از آنها می پرسد, “ببخشید شما چه خواهید برگزاری؟”

3-ساله adorably اشتباه آن را به مادر بزرگ خود را و می گویند “Mumma.”

پس از آن Karan شکست را به خنده و پاسخ داد: “این Mumma را مد. این دادا مد. دادا دوست Manish Malhotra ساخته شده است آن را برای من است. آیا شما فکر می کنم این است Mumma را مد? نه لطفا نگو که.”

Karan سپس قاه می گوید بچه ها “این است که یک مرد مد و سپس امتیاز در ‘مرد’ حک شده بر روی یک کیسه. از ‘My Name is Khan’ مدیر زیر نویس این فیلم به عنوان “در حال حاضر آنها فکر می کنم من با پوشیدن لباس مادر من!!!! #lockdownwiththejohars #season2 #toodles #weareback”

افراد مشهور پیروان شد و سریع به اظهار نظر در مورد این پست که به دست آورد بیش از 3 لاخ دیدگاه در عکس های پلت فرم. فرح خان اظهار نظر quipping “به عادلانه باشد.. پس من گاهی اوقات.”

در حالی که Manish Malhotra چپ خندان شست و قلب emojis در پست. به تازگی Karan شده است به روز رسانی های خود را قرنطینه زمان با بچه های یاش و Roohi و مادر Hiroo Johar. پیش از این ‘Kabhi Khushi Kabhie Gham’ مدیر یک ویدیو که در آن یاش و Roohi را تایید نمی کند این فیلمساز را در رقص مهارت های خود را.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>