خرید رپورتاژ

Karan Johar پسر یاش تماس پدرش گنجه به عنوان ‘لباسشویی’ بازیگر می دهد و خنده دار پاسخ – سرگرمی

به روز شده: مارس 08, 2020, 08:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

یک ویدئو ویروسی رفته است با خود پسر یاش کشف Karan Johar را به خوبی مخفی در پشت یک درب کشویی. آنچه در زیر خنده دار گفتگوی بورسی بین این دو است.

Image source: Instagram/@karanjohar

منبع تصویر: Instagram/@karanjohar

با چیزهایی که جدی و ناراحت کننده با تعدادی از coronavirus موارد در حال افزایش در کشور آن را به خوبی به کمی استراحت از آن همه است. آن را ممکن است در صورت گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را, مشاهده یک وب سایت خوب نشان می دهد و یا فقط پیمایش از طریق Instagram برای برخی از فیلم ها.

و برای دوز روزانه خود را از cuteness, همه شما باید انجام دهید این است ورود به Karan Johar را Instagram حساب ویدئوها از نوزادان Roohi و یاش! می گویند که Roohi و یاش هستند وای-dorable خواهد بود کتمان حقیقت از سال است. در حال حاضر یک ویدئو ویروسی رفته است با خود پسر یاش کشف Karan را به خوبی مخفی در پشت یک درب کشویی. در این ویدئو یاش اعلام گنجه به عنوان یک “ماشین لباسشویی”. بر خواسته توسط Karan برای محل یاش اسلاید های چوبی درب با قفل در پشت آن. فیلمسازان و سپس می گوید که این یک tijori اما می توانست مفید تر در طول مستند اگر آن را در واقع یک ماشین لباس شویی.

فقط یک روز قبل از, Karan به اشتراک گذاشته بود شیرین تصویری از خود بچه ها به پدر خود بررسی واقعیت در مورد خود ، Roohi اعلام کرد که وان حمام است “بی فایده” که Karan پاسخ “است و نه بی فایده است. باید بگویم از آنجا که من هرگز از آن استفاده می شود تا کنون”. او حرکت می کند و توجه خود را نسبت به یاش که می رود مورد جزئی با یکی از شیرهای آب به وان. Karan از او می پرسد آنچه که او انجام شده است که یاش پاسخ “من شستشو dadda”.

این فیلمساز به اشتراک گذاشته بود تصویری از خود بچه ها در تماس تلفنی با “بد رقصنده”. اشتراک گذاری ویدیو در Instagram Karan نوشت: “خوب من تا به حال به اندازه کافی!!!!!!!! من می خواهم به گریه به من پتو! من پارتی, پارتی هاردکور آقای JOHAR با توجه به فرزندان من! #lockdownwiththejohars (sic).”

در فیلم دیگری است که او به اشتراک گذاشته شده را که بچه ها از دیدن بدن بشود پدر خود را. “من شده اند در بدن-شرمنده!!!! #lockdownwiththejohars #toodles (sic)” او نوشت.

وجود دارد بسیاری از فیلم های دیگر است که شما باید ببینید برای تشویق خودتان در صورتی که شما یک روز بد!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان