Karan Johar بچه های یاش و Roohi همه را به ترک برای ‘فرودگاه’ در داخل کیسه توشه

Karan Johar بچه های یاش و Roohi همه را به ترک برای ‘فرودگاه’ در داخل کیسه توشه – سرگرمی

به روز شده: مه 24, 2020, 07:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Karan Johar مشترک دیگری نگاه اجمالی از ‘مستند با Johars شامل کوچک خود را munchkins یاش و Roohi دادن یک ذهن دمیدن عملکرد رقص

Image source: Instagram/@karanjohar

منبع تصویر: Instagram/@karanjohar

اگر شما به خودتان پیدا کنید احساس بی حوصله و در از دست دادن برای چه باید بکنید بعد در حالی که شما احتمالا در خانه شما فقط باید به سر به Karan Johar را Instagram صفحه و چک کردن ویدئوها از خود ، Roohi و یاش Johar هستند فوق العاده شایان ستایش و نگه داشتن آنها را سرگرم کننده خود را و هر کس دیگری با خود shenanigans.

به تازگی Karan Johar مشترک دیگری نگاه اجمالی از ‘مستند با Johars شامل کوچک خود را munchkins دادن یک ذهن دمیدن عملکرد رقص. در این ویدئو می بینیم Johars جزئی با کیسه های. زمانی که Karan خود می پرسد بچه ها چه می کنند و جایی که آنها در حال رهبری به آنها می گویند “فرودگاه”. زمانی که فیلمساز به آنها اطلاع داده که وجود دارد هیچ پروازها در حال اجرا یاش و Roohi پاسخ که آنها را داخل کیسه توشه. آیا این خنده دار ؟

این Ae Dil Hai Mushkil مدیر در زمان خود Instagram رسیدگی و اشتراک ویدیو. “باربرها در Pret a porter ! #lockdownwiththejohars #toodles (sic)” او مزبور آن است. نگاهی به:

به تازگی Karan Johar مشترک شیرین یکی دیگر از بچه ها و مادر بزرگ خود را Hiroo Johar. اشتراک گذاری ویدیو در Instagram account, Karan نوشت: “زندگی گیج کننده به اندازه کافی و سپس من آنها را!!! نه من هیچ توجه! #lockdownwiththejohars (sic)”.

قبل از این Johar به اشتراک گذاشته بود فیلم دیگری که در آن او می پرسد یاش به یک مدل موی اما حدس بزنید چه او در حال حاضر انجام می شود مایحتاج خود را!

هفته گذشته او به اشتراک گذاشته شیرین یکی دیگر از بچه ها به پدر خود بررسی واقعیت در مورد خود ، در این ویدئو می بینیم یاش و Roohi در داخل Karan حمام و آنها را بسیار غیر معمول تقاضا است.

وجود دارد بسیاری از فیلم های دیگر است که شما باید ببینید برای تشویق خودتان در صورتی که شما یک روز بد!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>