Karan Johar ساعت طعنه آمیز ویدئو مشهور ” پست در میان همه گیر; عذر خواهی

Karan Johar ساعت طعنه آمیز ویدئو مشهور ” پست در میان همه گیر; عذر خواهی – سرگرمی

به روز شده: Apr 26, 2020, 14:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس, Karan Johar نوشته شده است چگونه اخیر خود در پست های حساس شده اند و به همین دلیل او احساس می کند که نیاز به عذر خواهی!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Karan Johar

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Karan Johar

در هر زمان وجود بحران در کشور و یا در جهان است و محدود به جذب مخلوط واکنش و نظرات قابل بحث در رسانه های اجتماعی. Coronavirus همه گیر و یا دوزخ اگر ما می گویند تا چیزی متفاوت است. جهان شروع به ستوه آورده به حدی است که در سراسر جهان مستند بود اعلام کرد که در حال حاضر به احتمال زیاد به ادامه دیگر.

و در طول این مستند اکثریت بالیوود و هالیوود مشاهیر شروع به اشتراک گذاری ویدئوها و تصاویر در Instagram. برخی خود را به اشتراک گذاشته تمرین ویدئوها برخی خود را به اشتراک گذاشته مدل های جدید و بسیاری از آنها را به ما نشان داد مهارت های آشپزی خود را و عکس های خود را gorgeousness. این بود که محدود به ملاقات با داغدار انتقاد و ظریف و حیله گر حفاری. و در حال حاضر ظاهر شده در رسانه های اجتماعی که در آن برخی از مردم که حفاری در این افراد با نفوذ امتیازات.

دیدن این فیلم, فیلمساز, Karan Johar متوجه شده است که چگونه حساس خود را ویدئوها شده اند ممکن است و چگونه او احساس می کند که نیاز به عذر خواهی فراوان. در نظر گرفتن به حساب توییتر خود نوشت: – “این به من رسید و من متوجه شدم که بسیاری از پست های من ممکن است نسبت به بسیاری از…من عذر خواهی فراوان و مایل به اضافه کردن هیچ کدام از آن عمدی بود و آمد از محل های اما به وضوح ممکن است فاقد عاطفی پیش بینی ….متاسفم!” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

Johar برای چند هفته اخیر شده است, های برخی از فیلم های خنده دار از کودکان خود را Roohi و یاش و shenanigans. به نظر می رسد او احساس این واقعیت است که های این فیلم در میان این بحران ممکن است درست در حال حاضر از بسیاری از دیگر مردم محروم همچنان به رنج می برند و برای امرار معاش در میان فاجعه بار این بحران است. می تواند ما انتظار داریم شخص دیگری به جلو می آیند و می گویند متاسفم ؟ بیایید ببینید!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de