Karan Johar در لغو دنبال کردن ولگردی و قانونی شکنی در توییتر در حال حاضر به شرح زیر تنها هشت حساب

Karan Johar در لغو دنبال کردن ولگردی و قانونی شکنی در توییتر در حال حاضر به شرح زیر تنها هشت حساب – سرگرمی

به روز شده: Jun 19, 2020, 12:56 IST | Hitlist تیم | بمبئی

KJo در حال حاضر پس از تنها هشت حساب توییتر که چهار نفر از آنها متعلق به خود را تولید خانه دارما.

Karan Johar

Karan Johar

Karan Johar به نظر می رسد قرار دادن خود در رسانه های اجتماعی حساب کاربری به منظور. این فیلمساز است unfollowed توییتر چند دسته که شامل کسانی که از پیشرو ستاره و بگیرید و یاد دهید.

KJo در حال حاضر پس از تنها هشت حساب توییتر که چهار نفر از آنها متعلق به خود را تولید خانه دارما. چهار دیگر در حال حساب Amitabh Bachchan, Shah Rukh Khan, Akshay Kumar و نارندرا.

پس از Sushant Singh Rajput مرگ تعداد زیادی از شهروندان گفته است که این بازیگر افتاده بود قربانی بازی قدرت از صنعت قوم و خویش باند رهبری KJo که تحت فشار قرار دادند و او را نسبت به مصرف یک مرحله شدید.

فیلمساز به طرز وحشیانه ای trolled برای طرفداری از صنعت بچه ها. واکنش شدید نیز منجر به کاهش تعداد KJo پیروان در رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی. شهروندان نمی تواند هضم Johar رسانه های اجتماعی پست های condoling Sushant Singh Rajput جويد.

علاوه بر این یک شکایت کیفری واصل شد در یک دادگاه در مظفرپور بیهار در برابر سلمان خان, Karan Johar, Ekta کاپور و Sanjay Leela Bhansali برای معاونت در جرم خودکشی Sushant Singh Rajput.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de