Kapil Dev: Sachin Tendulkar باید انجام شود بسیار بهتر در حرفه خود

Kapil Dev: Sachin Tendulkar باید انجام شود بسیار بهتر در حرفه خود – ورزشی

به روز شده: Apr 29, 2020, 10:04 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

1983 جام جهانی-کاپیتان تیم برنده Kapil توسعه در مصاحبه با رادیو شهر صحبت در مورد چگونه Sachin Tendulkar بهترین رودخانه همیشه به بازی بازی

Kapil Dev and Sachin Tendulkar in 1989. Pictures/ mid-day archives

Kapil توسعه و Sachin Tendulkar در سال 1989. تصاویر/ mid-day archives

کریکت افسانه Sachin Tendulkar خود را به تازگی جشن تولد 47 24 آوریل سال 2020 است.

Sachin Tendulkar به طور گسترده ای به عنوان یکی از کریکت بهترین برای همیشه بازی این بازی بود که در سراسر اینترنت به عنوان همسالان خود باران ستایش و نعمت در روز تولد خود را.

1983 جام جهانی-کاپیتان تیم برنده Kapil توسعه در مصاحبه با رادیو شهر صحبت در مورد چگونه Sachin Tendulkar بهترین رودخانه همیشه به بازی بازی. Kapil Dev گفت: “بسیاری از مردم دچار سوء تفاهم اظهارات من را زمانی که من صحبت کنید. با توجه به من Sachin Tendulkar بهترین کریکت هند تولید کرده است. من هنوز هم احساس می کنم که او باید انجام شود بسیار بهتر از او. اگر چه هیچ کس تا به انجام بهتر از او را احساس می کنم Sachin Tendulkar به حال بیشتر استعداد است.”

صحبت کردن در مورد Sachin Tendulkar دو و نیم دهه حرفه ای, Kapil توسعه گفت: “Sachin تا به حال یک حرفه ای. بازی برای کشور شما برای 24 سال آسان است برای گفتن اما دشوار است به انجام. من برای او آرزوی خوشبختی. برای همه شادی او داده است هند, من آرزو می کنم او را و از همه مهمتر, خانواده, موفق باشید. خانواده فداکاری بیش از هر کس دیگری در این حالات. من آرزو می کنم Sachin بزرگ سلامت است.”

“او رفت نسل دو و نیم دهه است. بسیاری از جوانان در آرزوی به Sachin Tendulkar. تا زمانی که ما اطفال مانند او را هرگز نمی میرند” Kapil اضافه شده است. سازمان دیده بان ویدیو کامل زیر.

Kapil Dev به تازگی یک خشم در اینترنت پس از او خود را نشان داد جدید طاس نگاه کنید. Kapil Dev را نگاه طاس شد صحبت از این شهر پس از سانجی Manjrekar به اشتراک گذاری تصویر در توییتر.

هر دو Kapil توسعه و Sachin Tendulkar برنده جام جهانی کریکت. در حالی که Kapil Dev رهبری تیم خود را به عنوان کاپیتان به عنوان قهرمانی جهان در سال 1983 Sachin Tendulkar بخشی از جام جهانی-تیم برنده در سال 2011 به ریاست MS Dhoni.

رونویسی توسط Shawn d’souza

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de