Kapil Dev: جدید طاس نگاه الهام گرفته از قهرمانان ویو ریچاردز و MS Dhoni

Kapil Dev: جدید طاس نگاه الهام گرفته از قهرمانان ویو ریچاردز و MS Dhoni – ورزشی

به روز شده: Apr 27, 2020, 08:10 IST | سرپرستان | دهلی نو

Kapil Dev طاس نگاه با ریش نیز کاملا شبیه به آنچه ویو ریچاردز انجام داده برای بخشی بهتر از زندگی بازنشسته.

Sir Viv Richards, MS Dhoni and Kapil Dev

آقا ویو ریچاردز, MS Dhoni و Kapil Dev

سابق هند کاپیتان Kapil Dev گفته است که طاس نگاه با ریش است که با الهام از غرب هند بزرگ ویو ریچاردز که او به عنوان قهرمان و 2011 جام جهانی برنده کاپیتان هند M. S. Dhoni.

“من تا به حال دیده می شود آقا ویویان ریچاردز در خود Instagram. او قهرمان من پس (من فکر کردم) چرا که نه ؟ من دنبال قهرمان من. من هم دیدم Dhoni که او نیز قهرمان من و او تا به حال برش مو خود را پس از پیروزی در جام جهانی. بنابراین من فکر کردم چرا که نه, در حال حاضر من باید فرصتی بنابراین من آن را” Kapil گفت: در توییتی توسط Chennai Super Kings.

ریچاردز پاسخ به CSK صدای جیر جیر کرد و گفت: “هاهاها شما در زمان مناسب الهام دوست من @therealkapildev (sic.)”

Dhoni تا به حال معروف قطع طولانی خود را قفل پس از برنده شدن در جهانی 2007 T20 و حتی sported نیمه طاس نگاه پس از پیروزی در سال 2011 جام جهانی.

Kapil طاس نگاه با ریش نیز کاملا شبیه به آنچه ریچاردز انجام داده برای بخشی بهتر از زندگی بازنشسته. دو مواجه شده اند در این زمینه تعدادی از بار برجسته ترین در فینال جام جهانی سال 1983 که در آن Kapil نه unheralded تیم هند حیرت زده توانا غرب هند و برنده جایزه.

این تنها سومین بار است که این مسابقات برگزار می شد و اولین بار است که یک تیم به غیر از غرب هند تا به حال آن را به دست آورد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de