Kapil Dev: من می دانم که ما را به پیروزی در نبرد در برابر coronavirus

Kapil Dev: من می دانم که ما را به پیروزی در نبرد در برابر coronavirus – ورزشی

به روز شده: Mar 27, 2020, 13:07 IST | سرپرستان | دهلی نو

Kapil Dev گفت که فاز سخت است که مردم در حال رفتن را از طریق آنها را بیشتر مسئول

Kapil Dev

Kapil Dev

سابق هند کاپیتان Kapil Dev خواسته است تا هموطنان به ماندن در خانه در طول این مستند که با توجه به او را تبدیل به “تاسیسات برای بشریت” در میان coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به Kapil در این مستند که تحمیل شده به متوقف کردن گسترش رمان coronavirus مردم باید در خانه بماند که حداقل آنها می توانند برای مبارزه با این بیماری که تاکنون جان هزاران نفر در سراسر جهان است. “شما قرار است به ماندن در خانه. پس در خانه بماند. آن است که حداقل یکی می توانید انجام دهید برای کمک به صالح و مقامات مربوطه برای مبارزه با این ویروس کشنده,” Kapil گفت Sportstar.

او در ادامه گفت: “می توان آن را در راه مثبت. مستند و یا در خانه بماند. شما باید برای به چالش کشیدن خود را به قبول این وضعیت است. شما جهان خود را در داخل خانه و خانواده خود را. شما باید با استفاده از سرگرم کننده خود را – کتاب, تلویزیون موسیقی است. بهترین حالت این است که تعامل شما با اعضای خانواده خود را.” Kapil که شمارش به عنوان یکی از بزرگترین از همه سرآمد به بازی کریکت گرفته تا کارهای مختلف در خانه را به ماندن متمرکز است.

“من جارو کردن خانه, تمیز کردن باغ. من کمی در باغ در حال حاضر من گلف نیز می باشد. من به صرف زمان زیادی را با خانواده ام. چیزی که من تا به حال از دست رفته در سال های بسیاری گذشته است.” “من به طبخ و آشپزی برای همه. من به نوبت به انجام ظروف. من تا به حال آموخته این همه در حالی که بازی در انگلستان هنگامی که رومی (همسر خود) را به من بپیوندید.”

61 ساله گفت که فاز سخت است که مردم در حال رفتن را از طریق آنها را بیشتر مسئول است. “مردم را به یاد داشته باشید درس بهداشت در حال حاضر. امیدوارم که آنها یاد بگیرند به شستن دست های خود را نذر به چرخش و ادرار کردن ، ما باید برای حفظ محیط تمیز….” “کاش ما آموخته این درس قبلا اما امیدوارم که این نسل را نمی توان با کسانی که اشتباهات. من خوش شانس بودم من می تواند انتخاب درس از سالمندان در کریکت هستم و خدا را شکر به آنها,” او اضافه شده است.

1983 جام جهانی-کاپیتان تیم برنده معتقد است هند خواهد آمد برای خروج از این وضعیت و پیروزی در نبرد در برابر coronavirus ماندن با هم. “من همیشه باور مثبت بودن. در کریکت شما برای صفر پس از به ثمر رساندن یک قرن در قبل از نوبت. شما را تا پایان wicketless پس از انجام بهترین خود را در گذشته جادوها است.”

“من را خوانده و شنیده چگونه نژاد انسان مبارزه کرده است و مجموعه نمونه هنگامی که با بحران است. هند قدرت نهفته در فرهنگ ما – به دنبال پس از هر یک از دیگر و مراقبت از سالمندان است. ما به دنبال برای کمک به سالمندان است. من می دانم که ما را به پیروزی در این نبرد با ماندن در کنار هم و تقویت دست دولت ما و پزشکان با ماندن در داخل خانه.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>