Kapil Dev بازدید در پشت Shahid Afridi بیش هند و پاکستان صدقه سری

Kapil Dev بازدید در پشت Shahid Afridi بیش هند و پاکستان صدقه سری – ورزشی

به روز شده: Apr 26, 2020, 11:29 IST | سرپرستان | دهلی نو

Kapil Dev هر کس می خواهد برای به تصویر بزرگتر نگاه و نه حتی فکر می کنم در مورد کریکت در حال حاضر.

Kapil Dev and Shahid Afridi

Kapil توسعه و شهید افریدی

سابق هند کاپیتان Kapil Dev کشیده شد تا توسط سابق پاکستان کاپیتان شهید افریدی پس از او تبدیل شعیب اختر پیشنهاد برای هند و پاکستان سری برای جمع آوری کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس. اما Kapil روشن ساخته است که او ایستاده خود زمین است.

“شما می تواند احساسی و می گویند که بله هند و پاکستان باید بازی مسابقات. بازی مسابقات است یک اولویت در حال حاضر. اگر شما نیاز به پول و سپس شما باید متوقف کردن فعالیت ها در مرز است. پول صرف خواهد بود که می تواند مورد استفاده برای ساخت بیمارستان ها و مدارس. اگر ما واقعا نیاز به پول از ما بسیاری از مذهبی و سازمان های آنها باید به جلو آمده است. آن است که مسئولیت خود را. ما ارائه می دهیم پول زیادی که ما بازدید از زیارتگاه های مذهبی, به طوری که آنها باید به کمک دولت” Kapil گفت: ورزش Tak.

در واقع او می خواهد هر کس به دنبال در تصویر بزرگتر و نه حتی فکر می کنم در مورد کریکت در حال حاضر. “من به دنبال در تصویر بزرگتر. آیا شما فکر می کنم کریکت تنها مسئله ما می توانیم بحث در مورد ؟ من هستم و نه نگران مورد کودکانی که قادر به رفتن به مدارس و کالج ها به این دلیل است که نسل جوان ما. بنابراین من می خواهم به بازگشایی مدارس ، جیرجیرک, فوتبال, در نهایت اتفاق خواهد افتاد” او اضافه شده است.

افریدی پیشتر گفته: “Kapil واکنش است مرا شگفت زده کرد. من انتظار بهتر از او و احساس نباید بحث مانند این در این بحران است. ورزش قرار است برای گرد هم آوردن مردم و ساخت پل است. آن است که بسیار ناامید کننده است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de