کانپور در ضربات پنالتی: Vikas Dubey بود و با نوک انگشتانش کردن در مورد اقدام پلیس می گوید او همدست

کانپور در ضربات پنالتی: Vikas Dubey بود و با نوک انگشتانش کردن در مورد اقدام پلیس می گوید او همدست – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 05, 2020, 16:27 IST | سرپرستان |

Daya شانکار Agnihotri بود که در داخل Vikas Dubey خانه در طول برخورد مشغول به کار به عنوان آشپز در Dubey خانه و همسر خود مشغول به کار به عنوان یک خدمتکار

Photo used for representational purposes

عکس مورد استفاده برای اهداف بازنمودی

Daya شانکار Agnihotri همدست از گانگستر Vikas Dubey دستگیر شد و در صبح روز یکشنبه پس از یک برخورد مختصر در Kalyanpur منطقه اذعان کرده است که Vikas Dubey تا به حال دریافت تماس است که یک تیم پلیس در حال آماده شدن برای حمله به خانه خود.

Daya شانکار Agnihotri بود که در داخل Vikas Dubey خانه در طول برخورد مشغول به کار به عنوان آشپز در Dubey خانه و همسر خود مشغول به کار به عنوان یک خدمتکار است.

او گفت که او نمی دانید که چگونه به کار یک تفنگ و خواب بود وقتی شلیک آغاز شد.

او همچنین گفت که او قفل شده در داخل خانه هنگام Vikas Dubey و مردان خود را با حمله به پرسنل پلیس. “من تو را دیدم هیچ چیز” Daya شانکار Agnihotri گفت.

جزئیات تماس از تلفن های استفاده شده توسط Vikas Dubey نشان داد که او به طور منظم در تماس با معلق ایستگاه خانه افسر Chaubeypur, Vinay Tiwari, یک پلیس و پاسبان و نگهبان.

ارشد STF رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت که Vinay Tiwari بود که بازجویی و تحقیقات بیشتر در این زمینه شد ،

Tiwari بود به حالت تعلیق در روز شنبه خود را برای چشم پوشی ادعا در اوج خاموش بدنام محلی, جنایی, Vikas Dubey.

این STF رسمی حاضر به فاش کردن جزئیات بیشتر گفت که این امر تاثیر می گذارد تحقیقات.

منابع گفت که این گوشی از Vikas Dubey شده بود خاموش چند ساعت پس از او فرار کرد. گوشی خود را از دوستان و بستگان و مرتبط قرار داده شده است در نظارت اما Dubey به حال در تماس با هر یک از آنها تا کنون.

ایستگاه افسر Bithoor ایستگاه پلیس Kaushalendra Pratap Singh بود که مجروح در حادثه جمعه است و تحت درمان در ریجنسی بیمارستان به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه که آنها آماده برای برخورد و بسیاری از نیروهای پلیس غیر مسلح بودند.

او گفت که به عنوان به زودی به عنوان تیم پلیس رسیده نقطه که در آن earthmover شده بود موقعیت استراتژیک شلیک آغاز شد.

“وجود دارد هیچ خیابان نور و ما نمی تواند به درستی ببینید. برخی از پلیس های ذخیره شده خود را با در حال اجرا پشت earthmover. ما نمی تواند ببینید که چه کسی شلیک شد به دلیل تاریکی اطراف,” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de