کانادا بازیگر تلویزیون Susheel Gowda می میرد خودکشی

کانادا بازیگر تلویزیون Susheel Gowda می میرد خودکشی – سرگرمی

به روز شده: Jul 08, 2020, 18:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Susheel Gowda درگذشت خودکشی در زادگاه خود مندیا در کارناتاکا. او بهترین و شناخته شده برای نقش خود در کانادا نشان می دهد تلویزیون Anthapura.

Susheel Gowda. Picture/Gowda's Instagram account

Susheel Gowda. عکس/Gowda را Instagram account

کانادا بازیگر و علاقه مندان تناسب اندام Susheel Gowda درگذشت انتحاری در خانه اش در مندیا, Karnataka. او شناخته شده برای نقش خود در کانادا صابون Anthapura.

K Parashuram, مندیا سرپرست پلیس تایید کرد به Indianexpress.com, “Susheel Gowda در زمان زندگی خود را در خانه خود واقع در Induvalu, مندیا. خود باقی مانده فانی شده اند را به دست خانواده پس از, پس از مرگ. تحقیقات در حال حاضر در جریان است.”

آراویند Kaushik که به کارگردانی Gowda را نشان می دهد تلویزیون Anthapura زمان به Facebook به اظهار تاسف خود را از مرگ. او نوشت: “خبر غم انگیز من شنیده ام. Susheel Gowda شد و در تلویزیون سریال Antahpura که من کارگردانی است نه بیشتر. استراحت در صلح است.”

Susheel Gowda نقش مهمی در آینده Kannada film Salaga به کارگردانی Duniya Vijay. این بازیگر در گذشت قبل از این فیلم می تواند منتشر شود. Duniya Vijay بیش از حد زمان برای Facebook برای بیان غم و اندوه بیش از Gowda جويد.

بازیگر Karanvir شارما را به توییتر برای ابراز تسلیت خود را به عنوان به خوبی. او در توئیتر خود نوشت:

Susheel Gowda مرگ فرستاده است تکان سراسر کانادا فیلم و تلویزیون صنعت به عنوان آن می آید بر روی پاشنه از بازیگر Chiranjeevi شاریا مرگ و Sushant Singh Rajput خودکشی چند روز پیش.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de