شعبه جرم مرکزی کارناتاکا (CCB) بازیگر نقش راگینی دویدی را به اتهام استفاده از مواد مخدر ممنوعه در صنعت فیلم کانادا دستگیر کرده است

Ragini Dwivedi

راگینی دویدی

پلیس روز جمعه اعلام کرد شعبه جرم مرکزی کارناتاکا بازیگر نقش راگینی دویدی را به اتهام استفاده از مواد مخدر ممنوعه در صنعت فیلم کانادا دستگیر کرده است.  ساندیپ پاتیل، کمیسر مشترک پلیس بنگالورو به خبرنگاران گفت: «ما راگینی را دستگیر کرده اند تا در مورد دخالت ادعایی او در استفاده از مواد مخدر ممنوعه و ارتباط ش با دستفروشان مواد مخدر پس از بازجویی از یک روز او تحقیق کند.»

پيشتر در روز جمعه، هفت CCB sleuths، از جمله يک بازرس پليس زن، با حکم جستجو از يک دادگاه محلی به آپارتمان او در يلاهانکا در حومه شمالی شهر حمله کردند تا بفهنند مواد مخدر ممنوعه در خانه او نگهداری می شود یا نه.  پاتیل می گوید: «راگینی پس از معاینه پزشکی برای بازجویی حضانت خود در مورد استفاده از مواد مخدر در مهمانی های راو در شهر در طول ماه ها، در برابر یک قاضی تولید خواهد شد.»

کی پی گوتام دستیار کمیساریای پلیس CCB به IANS گفت: «ما راگینی را تحت قانون مواد مخدر و مواد روان گردان رزرو کرده اند.» در یک توسعه مرتبط، CCB همچنین در دهلی نو ویرن خانا، متهم در پرونده مواد مخدر به دلیل سازماندهی احزاب برای افراد مشهور دستگیر شد.

پاتیل می گوید: «خانا توسط بازرسان ما سریدار پوجار و لاکشمیکانسیا از دهلی به بنگالورو پرواز می کند.»

با دستگیری دستفروشان مواد مخدر راوی شانکار در روز پنجشنبه و راهول شتی در روز جمعه، CCB 4 نفر را در ارتباط با سوء استفاده از مواد مخدر ممنوعه مانند ماری جوانا، حشیش، کوکائین و حشیش در مهمانی های راو از افراد مشهور، از جمله بازیگران سندالوود به عنوان صنعت فیلم کانادا نیز شناخته شده است.

راگینی ۳۰ ساله با اولین فیلمش ‘Veera Madakari’ در سال ۲۰۰۹ وارد صنعت فیلم شد و به خاطر نقش ستاره ای اش در فیلم هایی مانند کمپ گودا، راگینی آی پی اس، بانگاری و شیوا محبوبیت کسب کرد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه