Kanika Kapoor آزمون تاج منفی; همه چشم ها در حال حاضر در تست دوم

Kanika Kapoor آزمون تاج منفی; همه چشم ها در حال حاضر در تست دوم – سرگرمی

انتشار: May 05, 2020, 14:07 IST | سرپرستان | لکنو

اگر تست دوم نیز منفی Kanika Kapoor ممکن است اجازه رفتن به خانه این هفته است.

Kanika Kapoor (Picture courtesy/AFP)

Kanika Kapoor (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/AFP)

بالیوود خواننده Kanika Kapoor که آزمایش مثبت برای Coronavirus پس از بازگشت به هند از لندن تا در نهایت آزمایش منفی برای این ویروس کشنده در ششم آزمون. “او گزارش در حال حاضر منفی است اما ما منتظر یک آزمون قبل از او اجازه رفتن به خانه گفت: پروفسور R. K. Dhiman مدیر Sanjay Gandhi کارشناسی ارشد موسسه علوم پزشکی (SGPGI) در لکنو جایی که او تحت درمان است.

اگر تست دوم نیز منفی Kanika ممکن است اجازه رفتن به خانه این هفته است. Kanika مشکلات, اما به احتمال زیاد به افزایش پس از او از بیمارستان مرخص شد.

سه دپو شده اند در برابر Kanika به اتهام سهل انگاری برای حضور در رویدادهای مختلف اجتماعی در شهرستان با وجود اینکه شما با کروناویروس و داشتن دستور داده شده توسط مقامات برای منزوی کردن خودش در خانه اش.

او رزرو شده است در بخش 188, 269 و 270 از قانون مجازات اسلامی (IPC) در Sarojini نگر ایستگاه پلیس در این شهرستان است.

شاه تسلیم شد و بر اساس یک شکایت ثبت شده توسط افسر ارشد پزشکی (CMO) از لکنو.

او اولین بالیوود مشهور به تست مثبت برای این ویروس کشنده در این کشور است. در بیانیه ای در Instagram که او بعد از حذف Kanika روایت چگونه او توسعه علائم آنفولانزا در بازگشت از لندن است. او ادعا کرد که او غافل از تاج عفونت تا زمانی که او آزمایش مثبت است.

این خواننده که تا به حال از لندن در مارس 9 ناودان توسط رسانه ها برای برقراری ارتباط با صدها نفر از مردم در احزاب و رویدادهای دیگر در لکنو.

پذیرفته شد و در 20 مارس زمانی که آزمایشات نشان داد که او تاج مثبت است. او پنج متوالی گزارش نشان داد او به عنوان تاج مثبت است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de