Kanika Kapoor در نهایت می شکند سکوت در Coronavirus آزمایشات نشان می دهد که چرا او سکوت کرده بود

Kanika Kapoor در نهایت می شکند سکوت در Coronavirus آزمایشات نشان می دهد که چرا او سکوت کرده بود – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Apr 26, 2020, 15:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Kanika Kapoor که مورد آزمایش قرار گرفت Coronavirus مثبت حداقل چهار بار در نهایت صحبت در مورد آزمون و چه نگه داشته و او سکوت برای مدت طولانی!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Kanika Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Kanika Kapoor

Kanika Kapoor رفته است از طریق بسیاری در چند هفته گذشته. خواننده سفر به انگلستان و مورد آزمایش قرار گرفت Coronavirus مثبت در مدت کوتاهی پس از بازگشت او به هند است. نه یک بار یا دو بار اما او مورد آزمایش قرار گرفت Coronavirus مثبت به عنوان بسیاری به عنوان چهار بار. اعضای خانواده او به طور مداوم با او و آنها حتی در مورد آن صحبت کرد.

هیچ چیز شنیده شد از این خواننده. و کمی به او انتظار داشت که خود آزمون نیز او صحبت از شهر و مردم را حتی شروع به ساخت الگوهای رفتاری و نظرات در رسانه های اجتماعی. اما در حال حاضر به نظر می رسد از آن زمان برای او را به بیرون آمدن از گنجه و فاش کردن آنچه که او را نگه داشته سکوت برای مدت طولانی. و او است! در یک Instagram پست او در نهایت صحبت در مورد سفر خود به لندن او Coronavirus آزمون و سکوت طولانی.

او نوشت: – “من می دانم که وجود دارد در حال چندین نسخه از داستان خارج وجود دارد در مورد من. برخی از این به نظر می رسد سوخت حتی بیشتر به این دلیل که من را انتخاب کرده اند به سکوت تا به حال. من ماندم آرام نمی کند چرا که من اشتباه کنم اما در واقع به طور کامل آگاه است که وجود داشته است سوء تفاهم و اشتباه تبادل اطلاعات است.” (sic)

این پست شامل minutest جزئیات است که پاک کردن تمام سردرگمی مردم تا به حال در مورد او تا کنون. جزئیات آن را در اینجا:

در پایان او نیز از ما خواست به ماندن در خانه و ایمن ماندن. خوب داده او را روشن کرده است همه چیز; امیدوارم او نباید هدف از الگوهای رفتاری و عضو شورای نظارت مدت در حال حاضر!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im