Kanika Kapoor حذف پست که در آن او نشان داد او شده است آزمایش مثبت برای Coronavirus

Kanika Kapoor حذف پست که در آن او نشان داد او شده است آزمایش مثبت برای Coronavirus – سرگرمی

انتشار: Mar 26, 2020, 15:15 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از بسیاری از دوزخ در رسانه های اجتماعی, خواننده, Kanika Kapoor حذف پست خود که در آن او نشان داد به جهان او آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Kanika Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Kanika Kapoor

بسیاری اتفاق افتاده در Kanika Kapoor زندگی در این چند روز گذشته. تا کنون از او تست شده مثبت برای Coronavirus طرفداران و مردم به طور کلی در مورد سوال او برای سفر و حضور در احزاب با وجود بودن هست. او حتی خودش روشن در رسانه های اجتماعی چگونه او را قرنطینه خودش اما در حال حاضر حذف شده است که در پست.

حتی Bappi Lahiriبود که در مورد همکاری با او را برای یک آهنگ در ویروس خواست او را به خوبی به زودی. متاسفانه مردم نمی قادر خواهد بود برای دیدن که آهنگ در هر زمان به زودی و نه او را پست نشان داد که در مورد سلامت او. این چیزی است که او نوشت: – “سلام به همه برای گذشته 4 روز من تا به حال علائم آنفولانزا من خودم تست شده و مثبت برای Covid-19. من و خانواده ام در تکمیل قرنطینه در حال حاضر و به دنبال توصیه های پزشکی در مورد چگونه به جلو حرکت کند. تماس با نقشه برداری از مردم من شده اند در تماس با جریان است و همچنین. من اسکن شده بود در فرودگاه طبق روال عادی 10days پیش زمانی که من به خانه آمد علائم را توسعه داده اند تنها 4 روز پیش.” (sic)

او همچنین افزود: “در این مرحله من می خواهم به همه ی شما تقاضا به عمل خود انزوا و تست شده اگر شما این نشانه ها. من احساس خوب مانند آنفولانزای عادی و یک تب خفیف با این حال ما نیاز به معقول شهروندان در این زمان و فکر می کنم همه در اطراف ما. ما می توانید از طریق این بدون وحشت تنها اگر ما گوش دادن به کارشناسان و محلی و ایالتی و دولت مرکزی بخشنامه. آرزوی همه سلامتی خوب است. Jai Hind ! مراقبت, KK.” (sic)

این خواننده تا به حال ملاقات شاهزاده چارلز و برخی از کاربران در توییتر به اشتراک گذاشته رجعت عکس از نشست خود را نیز ذکر در مورد پرنس چارلز’ Coronavirus نگاهی به برخی از واکنش های حق در اینجا:

در حال حاضر او را به مراقبت از خودش و او مطمئن شوید که او باقی می ماند در داخل خانه او تا زمانی که او کاملا خوب و تگرگ و دلچسب. ما آرزو سریع و بازیابی سریع!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>