Kangana Ranaut نوبت شاعر قلم و هدایت یک شعر با عنوان Aasmaan

Kangana Ranaut نوبت شاعر قلم و هدایت یک شعر با عنوان Aasmaan – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 18, 2020, 16:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

Kangana Ranaut در حال حاضر کانال شاعر در درون او به او نوشته است و کارگردانی یک شعر به نام Aasmaan و آن را واقعا به زیبایی نوشته شده و فیلم برداری در میان این بحران!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Team Kangana Ranaut

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/تیم Kangana Ranaut

Kangana Ranaut در حال حاضر ثابت خودش را نه فقط به عنوان یک بازیگر بلکه به عنوان یک مدیر با Manikarnika و نویسنده با Simran و ملکه. Kangana در حال حاضر در Manali با خانواده اش شده است و نوشتن شعر در طول مستند.

او قبلا به قلم یک شعر برای مادر در روز مادر است و در حال حاضر راه اندازی Aasmaan یک شعر است که او نوشته و در برجسته. این شعر با استفاده از آسمان به عنوان یک قیاس برای احساسات ما نمی تصدیق و چگونه آن را نشانه اما ما را انتخاب کنید به آنها را نادیده گرفت. کلمات اعتصاب وتر و ارائه برخی از مقدار مورد نیاز غذا برای فکر.

این ویدئو به ضرب گلوله کشته شده است در Kangana و می افزاید: بسیاری از عمق و فتنه در حالی که هنوز مفهوم آزادی اندیشه است. Aasmaan واقعا می دهد یک نگاه اجمالی به چه Kangana هنر فراتر از بازیگری و همچنین میریزد نور بر روی افکار خود را.

یک نگاه حق در اینجا:

بر اساس عشق و زندگی, Kangana شعر است, افسرده, قصیده در مورد احساسات است که یکی را نادیده می گیرد که در زندگی روزمره می تواند منعکس کننده بر میان مستند. شعر را قطعا ترک شهروندان تحت تاثیر استعداد او است. در این ویدئو ویژگی های Kangana راه رفتن در اطراف در زمینه های سبز و تپه های اطراف خانه او در Manali.

طرفداران شده اند در تمجید شعر او و بسیاری از آنها گرفته شده به توییتر برای بیان افکار خود را در مورد آن. یک کاربر نوشت: “اوه خدای من, kangana شما در حال برنده شدن همان قلب دوباره و دوباره. استعداد خود را بدون محدودیت.” (sic) یکی دیگر از فن در ترس از ویدئو و Kangana کلمات و نوشت: “هیچ کلمه ای برای توصیف #KanganaRanaut nd استعداد او.. فقط وای..n آن بسیار عاطفی بیش از حد..” (sic)

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de