کانگانا رانائوت به زودی پس از فرود در بمبئی به توییتر رفت و ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن به زبان هندی صحبت می کند. او به اشتراک گذاشته است که او در حال حاضر می فهمد که چگونه پاندیتس کشمیری احساس پس از اموال خراب شده است.

Uddhav Thackeray and Kangana Ranaut. Image sourced from mid-day archives

Uddhav Thackeray and Kangana Ranaut. تصویر منبع از آرشیو اواسط روز

بازیگر بالیوود کانگانا راناوت به شدت در وزیر ارشد مهاراشترا Uddhav Thackeray در یک ویدیو او در روز چهارشنبه پس از Brihanmumbai شهرداری شرکت (BMC) آغاز کار تخریب در دفتر باندرا خود را پایین آمده است. کانگانا به زودی پس از فرود در بمبئی به توییتر رفت و ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن به زبان هندی صحبت می کند. او به اشتراک گذاشته است که او در حال حاضر می فهمد که چگونه پاندیتس کشمیری احساس پس از اموال خود را خراب شد.

در کلیپ، کانگانا شنیده می شود که به زبان هندی می گوید: «اودهاو تاکری، فکر می کنید که شما به همراه مافیای فیلم خانه من را شکستید و انتقام بزرگی گرفتید؟ امروز خونه من شکسته، فردا نفست شکسته ميشه. این چرخ زمان است. اينو يادت باشه . همیشه به همین شکل باقی نمی ماند.»

तà¥Âमठ̈à  à¤Âàà¥ÂÂâ  à¤Âतठ̄à¤3/4 à¤Â Âà¤Âà¥Âà¤Âà¤3/4 à¤Âतठ̄à¤3/4 ðÂÂÂÂÂÂ#DeathOfDemocracy pic.twitter.com/TBZiYytSEw

— کانگانا راناوت (@KanganaTeam) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 9

“من فکر می کنم شما به من یک لطف بزرگ انجام داده اند چرا که من همیشه می دانستم آنچه پاندیت کشمیری را از طریق رفته اند، امروز من آن را احساس کرد.”

همچنین خوانده شده: کانگانا Ranaut واکنش نشان می دهد به BMC تخریب دفتر او: همه چیز را اما روح من تنها بالاتر خواهد رفت

سپس قول داد که در مورد کشمیر و ایودیا فیلم بسازد. «امروز به کشور قول می دهم که نه تنها در مورد ایودیا بلکه در مورد کشمیر هم فیلم بسازم و شهروندان کشور را بیدار کنم، چون می دانستم این اتفاق برای ما می افتد اما اگر با من اتفاق افتاده باشد معنی دارد. اودهاو تاکری، خوب است که این نفرت و تروریسم برای من اتفاق افتاد چون معنی دارد. Jai Hind. Jai Maharashtra,” she said.

روز چهارشنبه، شرکت شهرداری Brihanmumbai شروع به تخریب اموال باندرا خود را به اتهام اصلاحات غیر مجاز و پسوند. این بازیگر عکس هایی از تخریب BMCرا توییت کرده بود ، و همچنین به آن واکنش نشان داده بود. دادگاه عالی بمبئی بعدها دستور اقامت در مورد تخریب را تصویب کرد.

کانگانا همواره از بمبئی انتقاد می کند، شهری که می ماند و کار می کند و در آنجا ستاره شد. او پیش از این بمبئی را با کشمیر اشغالی پاکستان، و دولت با طالبان مقایسه کرده بود. او روز چهارشنبه بمبئی را در رسانه های اجتماعی خود با پاکستان مقایسه کرد.

همچنین بخوانید: کانگانا Ranaut: بیش از خوشحال به انجام تست مواد مخدر من, بمبئی را برای همیشه ترک اگر مجرم شناخته شده

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه