در میان افزایش تنش بین کانگانا راناوت و دولت مهاراشترا به رهبری شیو سنا، این بازیگر به همراه خواهرش رانگلی چاندل روز یکشنبه با باگات سینگ کوشیاری فرماندار مهاراشترا ملاقات کرد.

Picture courtesy/Kangana Ranaut's official Twitter handle

حسن نیت ارائه میدهد تصویر / کانگانا Ranaut رسمی دسته توییتر

کانگانا راناوت و خواهرش رانگلی بعد از ظهر یکشنبه با باگات سینگ کوشیاری فرماندار مهاراشترا در راج بهاوان بمبئی ملاقات کردند و در میان تنش های رو به افزایش بین او و حزب حاکم شیو سنا. این بازیگر می خواست قبل از خروج از بمبئی به فرماندار در مورد تنش مداوم خود با دولت ایالتی اطلاع دهد.

کانگانا ساعت ۳۰/۴ بعد از ظهر روز يکشنبه با فرماندار ملاقات کرد و انتظار می رود روز ۱۴ سپتامبر شهر را ترک کند.

کانگانا در پی ملاقاتش برای به اشتراک گذاشتن تصاویر از جلسه اش به توییتر رفت و در کنار آن نوشت: «چندی پیش با جناب فرماندار مهاراشترا شری بهگات سینگ کوشیری جی آشنا شدم. دیدگاهم را به او توضیح دادم و همچنین درخواست کردم که عدالت به من داده شود، ایمان شهروند مشترک و به ویژه دختران در نظام را بازگرداند.»

چندی پیش با جناب فرماندار مهاراشترا شری بهگات سینگ کوشیری جی آشنا شدم. دیدگاهم را به او توضیح دادم و همچنین درخواست کردم که عدالت به من داده شود ایمان شهروند مشترک و به ویژه دختران در نظام را بازگرداند. pic.twitter.com/oCNByhvNOT

— کانگانا راناوت (@KanganaTeam) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 13

کانگانا راناوت پس از مقایسه بمبئی با کشمیر تحت اشغال پاکستان در توییت هایش، خشم دولت شیو سنا را کشید. او واکنش های شدیدی از سوی رهبران سنا دریافت کرد.

این بازیگر در صدر کمپین مبارزه با نپوتیسم، فساد و جنایت در صنعت فیلم سازی هندی قرار دارد. دیدگاه های این بازیگر تند و تیز ۳۳ ساله که از طریق توییت ها، ویدئوها و مصاحبه هایش بیان می کند، از زمانی که قهرمان علت سوشنت سینگ راجپوت شد، گفتمان عمومی در هند را جاروب کرده است.

در پیاظهار نظر او در مورد بمبئی-پوک، بنا به گزارش ها آنیل دشموخ، وزیر کشور مهاراشترا گفته است که این بازیگر «حق ماندن» بمبئی را ندارد. درست چند روز پس از تبادل طعنه آمیز کانگانا با سانجی راوت رهبر شیو سنا، شرکت شهرداری بریهانمومبای یک درایو تخریب را در ساختمان اداری اش آغاز کرد.

همچنین بخوانید: از مانالی تا بمبئی: تمام درام پیرامون بازگشت کانگانا راناوت

در ۹ سپتامبر در میان امنیت تنگاتنگ وارد بمبئی شد. در همان روز، شرکت شهرداری Brihanmumbai یک درایو تخریب در دفتر بمبئی خود را انجام داده بود، تیغ بخش هایی که آنها ادعا می کردند به طور غیر قانونی ساخته شده است.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار