چند نفر از مردم B-Town برای دفاع از شهر به رسانه های اجتماعی برد. دیا میرزا نوشت: «بمبئی میری جاآن… شهر مرا با آغوش باز در آغوش گرفت و مرا در امان نگه داشت.»

Dia Mirza, Renuka Shahane

دیا میرزا، رنوکا شهان

رنوکا شاهان کانگانا راناوت را به خاطر مقایسه بمبئی با پوک به دست گرفت. “بمبئی شهری است که رویای شما برای تبدیل شدن به یک ستاره برآورده شده است، یکی از شما انتظار دارد که برخی از احترام به این شهر فوق العاده است. این وحشتناک است که چگونه شما مقایسه بمبئی با PoK،” نوشته شده شاهان.

بازیگر ملکه همچنین ویدئوهای متعددی را با حمایت از سوشنت سینگ راجپوت و طرفدارانش به اشتراک گذاشت و بیانیه دیگری داد که سانجی راوت نماینده شیو سنا را کوبید که موجی را در توییتر ایجاد کرد. videos supporting Sushant

چند مردمی B-Town نیز برای دفاع از شهر به رسانه های اجتماعی در زمان. دیا میرزا نوشت: «بمبئی میری جاآن… شهر مرا با آغوش باز در آغوش گرفت و مرا در امان نگه داشت.»

بمبئی meri Jaan ðð» تقریباً بیست سال در اینجا زندگی و کار می کرد. اومدم اينجا تا خودم تنها ي 19 سالش زندگي کنم این شهر مرا با آغوش باز در آغوش گرفت و مرا در امان نگه داشت. یک شهر جهان وطنی، فراگیر، متنوع، زیبا.

— دیا میرزا (@deespeak) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 3

ریتیش دشموخ افزود: بمبئی هندستان های.

à ®¤à¥à¬¬¬à¬à¤à तତà¤à¤à¤à ̧¥à¥à à 3/4à¤̈ à à àà¥à¥à¥¥¤

— ریتیش دشموخ (@Riteishd) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 3

هانسل مهمتا فیلمساز نوشت: «شما می توانستید زهر را روی بمبئی بپیچید، اما باز هم با آغوش باز از شما استقبال خواهد کرد. شکوه را از شهر بیاور.»

ميدوني چي در مورد شهر من بمبئي/بمبئي خاصه؟ شما می توانید زهر بر روی آن دوخت اما آن را هنوز هم شما را با آغوش باز استقبال. شکوه را از این شهر یاد بگیرید.

— Hansal Mehta (@mehtahansal) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 3

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار