کانگانا راناوت در فرودگاه بمبئی روشن شد و بعد از ظهر چهارشنبه به خانه اش در خار رسید

Kangana Ranaut reaches her home. Image courtesy: Ashish Raje

کانگانا راناوت به خانه اش می رسد. حسن نیت ارائه میدهد تصویر: آشیش راجی

کانگانا راناوت بازیگر بالیوود در فرودگاه بمبئی روشن شد و بعد از ظهر چهارشنبه حتی در حالی که تنش بین او و دولت شیو سنا در این ایالت ادامه داشت، به خانه اش در خار رسید.

در اوایل روز، کانگانا سوار پرواز نیلی ۶E ۲۶۴ از چاندیگار شد که ساعت ۱۲٫۱۵ بعد از ظهر حرکت کرد و حدود ساعت ۲٫۴۵ بعد از ظهر در ترمینال ۲ بمبئی فرود آمد.

امنیت در فرودگاه بمبئی از صبح دستگیری حمله احتمالی به بازیگری که از طریق رسانه های اجتماعی چالش باز پرتاب کرده بود که در ۹ سپتامبر وارد بمبئی می شود، تنگ تر شد.

این بازیگر آشکارا از طریق این توییت که در ۴ سپتامبر منتشر شده بود، به چالش کشیده بود، گفت: «من می بینم که بسیاری از مردم مرا تهدید می کنند که به بمبئی برنگردم بنابراین اکنون تصمیم گرفته ام این هفته آینده در ۹ سپتامبر به بمبئی سفر کنم، زمانی را که در فرودگاه بمبئی فرود می آیند، کیسی ke baap mein himmat hai toh rok le (اگر می توانید متوقف کنید)» این بازیگر آشکارا از طریق این توییت که در ۴ سپتامبر منتشر شده بود به چالش کشیده بود.

روز چهارشنبه، کمی پس از فرود پرواز، کانگانا، نشسته بر روی صندلی پنجره در کنار خواهرش Rangoli گزارش شده است که در تلفن خود را روشن و شروع به چک کردن عکس از دفتر باندرا خود را در حال تخریب توسط BMC.

خواهران توسط پرسنل امنیتی از پرواز به پلکان هواپیما اسکورت شدند و فاصله امنی را با دیگر مسافران حفظ کردند، و با تاکسی هواپیمایی آبی به همراه سه محافظ به ترمینال برده شدند. تاکسی هواپیمایی از هر طرف توسط اتومبیل های پلیس اسکورت می شد.

در همین حال معترضان از صبح در T2 فرودگاه بمبئی تجمع کرده بودند و منتظر رسیدن این بازیگر بودند. در حالی که معترضان شیو سنا با پرچم های سیاه جمع شده بودند و علیه این بازیگر شعار می دادند، اعضای RPI و کارنی سنا بودند که در حمایت از کانگانا شعار می دادند.

معترضان شیو سنا همچنین پلاکاردهایی را که در ماراتی نوشته شده بود و «دیکار» (شرم) را رمزگشایی می کردند، برای کانگانا که به گفته آن ها به بمبئی توهین کرده بودند، آورده بودند. شیو ساینیک نیز شنیده می شد که فریاد می زد، “Kangana Ranaut hai hai (down with Kangana Ranaut)”.

پروتکل دوری اجتماعی به طور فاحش توسط همه معترضان نقض شد که ماسک های خود را در می آورد و با هم می دوید تا شعارهایی برای بازیگر یا علیه آن فریاد بزنند.

حتی همان طور که این اتفاق افتاد، کانگانا و خواهرش رانگلی مخفیانه از فرودگاه از طریق دروازه ای نامعلوم اسکورت شدند. آنها سوار یک ماشین سفید شدند و رفتند که توسط وانت های پلیس احاطه شده بود. پرسنل CISF همراه با CRPF و پرسنل پلیس برای امنیت بازیگر حضور داشتند.

در میان گمانه زنی ها مبنی بر اینکه آیا کانگانا ابتدا از دفتر باندرا که تا حدودی تخریب شده بود بازدید خواهد کرد یا خیر، این بازیگر و خواهرش حدود ساعت ۳٫۱۵ بعد از ظهر به محل اقامت خار خود رسیدند. امنیت در اطراف خانه در حالی که ماشینش وارد محوطه ساختمان می شد سفت شد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه