کانگانا راناوت به حساب توییتر خود برده و در مورد واکنش جایا باچان در مورد افرادی که تلاش می کنند شهرت صنعت فیلم هندی را لکه دار کنند صحبت کرده است.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Kangana Ranaut

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Kangana Ranaut

کانگانا راناوت بازیگر نقش اول زن، جایا باچان نماینده حزب سامجودی و بازیگر نقش اول زن را به خاطر اظهاراتش علیه افرادی که تلاش می کنند تصویر صنعت فیلم را لکه دار کنند، مورد انتقاد قرار داده و این سؤال را مطرح کرده است که آیا اگر فرزندانش درگیر باشند موضع او تغییر خواهد کرد یا نه.

“جایاجی هم همین را می گفتید اگر به جای من دخترتان شوتا در نوجوانی کتک می خورد، مواد مخدر می خورد و مورد تجاوز قرار می گرفت، آیا همین را می گفتید اگر Abhieshek مدام از قلدری و آزار و اذیت شکایت می کرد و روزی حلق آویز پیدا می کرد؟ نشان دادن شفقت به ما نیز،” کانگانا گفت.

يه نگاهي به توييتش بنداز اينجا:

جایا جی هم همین حرف را می زدی اگر به جای من دخترت شوتا در نوجوانی کتک می خورد، مواد مخدر می خورد و مورد تجاوز قرار می گرفت، آیا همین حرف را می زدی اگر اهیشک مدام از قلدری و آزار و اذیت شکایت می کرد و روزی حلق آویز پیدا می کرد؟ نشان دادن شفقت برای ما نیز ð https://t.co/gazngMu2bA

— کانگانا راناوت (@KanganaTeam) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 15

جایا باچان روز سه شنبه در راجیا سبها از دولت خواست حفاظت را فراهم کند و ممنوعیت ضربه زدن بی پایانی را که اعضای صنعت فیلم با آن مواجه هستند، قرار دهد.

او بدون نام گذاری از افراد گفت: «برخی از افرادی که نام و شهرت دارند گفته اند که «آبکش» است، بدون نام گذاری از افراد اما افزود که نباید این صنعت را بدنام کنند.

او می گوید: «این صنعت فیلم سازی است که به بسیاری از مردم نام و شهرت داد. او افزود: یک فرایند مداوم برای بدنام کردن صنعت برای کارهای انجام شده توسط تعداد انگشت شماری وجود دارد. پیش از این کانگانا صنعت فیلم سازی را «آبکش» نامیده بود و ادعا کرده بود که ۹۹ درصد از افرادی که در آن کار می کنند در معرض مواد مخدر قرار گرفته اند.

کانگانا توییت کرد: «مثل یک طراح رقص معروف یک بار گفت «تجاوز به کیا توه کیا هوآ روتی توه دی نا» این چیزی است که شما دلالت می کنید؟ هیچ بخش منابع انسانی مناسب در خانه های تولید که در آن زنان می توانند شکایت وجود دارد, هیچ ایمنی و یا بیمه برای کسانی که زندگی خود را به خطر می بینند هر روز,بدون 8 ساعت مقررات شیفت.”

این بازیگر افزود: «این ذهنیتی که gareeb ko roti mila toh که نیاز کافی به تغییر دارد،gareeb ko roti ke saath samman aur payaar bhi chahiye، من یک لیست کامل از اصلاحاتی دارم که از دولت مرکز برای کارگران و هنرمندان خردسال می خواهم، روزی اگر با نخست وزیر شرافتمندانه ملاقات کنم بحث خواهم کرد.»

کانگانا ادامه داد: “همانطور که و زمانی که من وقت ملاقات با مقامات من لیست دقیق اصلاحات من برای کارگر در صنعت فیلم در سراسر هند آماده به اشتراک بگذارید تا سرخ پوستان جوان پیشرو می توانند برای اصلاحات مشابه برای دوستان محروم خود را در زمینه های مربوطه خود مبارزه کنند.”

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار