کمال نات اعلام استعفای جلوتر از کف آزمون

کمال نات اعلام استعفای جلوتر از کف تست – اخبار

انتشار: Mar 20, 2020, 14:17 IST | ANI | بمبئی

کمال نات اعلام کرد که Bharatiya Janata Party سعی کرده بود به “بی ثباتی” دولت و افزود که دولت او “سعی کردم بهترین را به یک مسیر جدید به دولت در طول 15 ماه”

Kamal Nath

کمال نات

Madhya Pradesh وزیر کمال نات روز جمعه اعلام کرد که او در مناقصه استعفای خود را, ساعت جلوتر از برنامه ریزی کف تست. “من تصمیم گرفتم به مناقصه استعفای من به فرماندار امروز او گفت:” در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در بوپال.

در روز پنج شنبه دادگاه عالی دستور داده بود یک کف تست در دولت و مجلس برگزار شد. در حالی که پرداختن به کنفرانس مطبوعاتی کمال نات اعلام کرد که Bharatiya Janata Party سعی کرده بود به “بی ثباتی” دولت و افزود که دولت او “سعی کردم بهترین را به یک مسیر جدید به دولت در طول 15 ماه”. او همچنین متهم به بی جی پی از برگزاری کنگره MLAs اسیر در کارناتاکا به منظور سرنگونی دولت در دولت است.

“در طول 15 ماه من برای پیشرفت, Madhya Pradesh. BJP کردم 15 سال اما من فقط 15 ماه است اما در طول این زمان مردم از Madhya Pradesh می دانم که این توطئه که BJP است زیاده روی در. از یک روز BJP شروع توطئه. این حزب نیز برگزار شد و ما MLAs اسیر در کارناتاکا. 22 از ما MLAs برگزار شد اسیر در بنگلور. این سیاست صرف کرور روپیه,” او گفت:.

“ما تحویل داده ما 400 وعده در 15 ماه BJP آن را دوست ندارم. آن را نمی تواند معده دستاوردهای ما. ما نیز عمل در برابر مافیا می تواند به رشد نیست.” “مردم را ببخش نه کسانی که رفت و در برابر خواسته های خود را,” او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de