Kalla سهنا نائینی ترانه: Asim ریاض و Himanshi Khurana را برای یک زن و شوهر زیبا!

Kalla سهنا نائینی ترانه: Asim ریاض و Himanshi Khurana را برای یک زن و شوهر زیبا! – سرگرمی

انتشار: Mar 20, 2020, 12:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این موزیک ویدیو از مرغ عشق Asim ریاض و Himanshi Khurana, آهنگ Kalla سهنا نائینی در نهایت است و به نظر می رسد سرگرم کننده!

Asim Riaz and Himanshi Khurana in Kalla Sohna Nai

Asim ریاض و Himanshi Khurana در Kalla سهنا نائینی

Asim ریاض و Himanshi Khurana ساخته شده با امواج خود را عاشقانه در داخل Bigg Boss 13 خانه. در حالی که Himanshi شد دوستیابی شخص دیگری در زمان Asim هنوز مطمئن ساخته شده او می دانست که چگونه او در مورد احساس او. یک بار Himanshi بود از BB13 خانه زندگی اتفاق افتاده است و او را شکست و آن را با پسر او دوستیابی. قطع به امروز Asim و Himanshi بسیار با هم طرفداران خود را نمی تواند شادتر برای آنها.

اخبار Asim و Himanshi موزیک ویدئو هم ساخته شده بسیاری از وزوز در میان طرفداران خود را. و در حال حاضر که تصویری است در نهایت ما نمی توانیم آرام نگه دارید!

بررسی تصویری از Kalla سهنا نائینی زیر:

خوانده شده توسط Neha Kakkar این شعر از این آهنگ شده است به قلم Babbu و موسیقی تشکیل شده توسط Rajat Nagpal.

Kalla سهنا نائینی یک ویدیو که نشان می دهد کمی ناز ‘nokjhok’ و انتظارات بین زوج و چگونه در پایان اگر عشق واقعی همه چیز می رسد فقط خوب است. Asim دیده می شود تغذیه بسیاری از مردم در این ویدئو, اما, همه, آن را مطمئن شوید که سرگرم کننده به تماشای!

صحبت از Asim و Himanshi رابطه به تازگی Himanshi صحبت کرد و به یک نشریه در مورد آن و نشست Asim پدر و مادر. او به اشتراک گذاشته شده “” من به آنها (پدر و مادرش) آن را یک تجربه بزرگ است. آن را تنها به دلیل نشان می دهد – هر کس احساس می کند مردم جعلی داخل isliye woh itna سردرگمی aur miscommunication هو raha غیرتها (این است که چرا وجود دارد بسیار سردرگمی و miscommunication). Jab tak aap بهار aake baat ناهی karte تب تک cheezein روشن ناهی هوتی (تا زمانی که شما می آیند و صحبت کردن در مورد آن, چیز نمی تواند روشن). در حال حاضر همه چیز خوب است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>