Kajol: من سه صحنه من می توانم ایجاد یک سحر و جادو

Kajol: من سه صحنه من می توانم ایجاد یک سحر و جادو – سرگرمی

انتشار: Mar 06, 2020, 08:29 IST | سرپرستان | بمبئی

در سه دهه جریان اصلی حرفه ای در Bollywood, Kajol ثابت شده است خودش را به عنوان یک بازیگر و یک ستاره و زمان دوباره. چه او به دنبال در یک اسکریپت در حال حاضر ؟

Kajol/picture courtesy: Kajol's Instagram account

Kajol/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Kajol را Instagram account

او حکومت دل با او جشن نقش در “Baazigar”, “Dilwale Dulhania Le Jayenge”, “Kuch Kuch Hota Hai”, “Kabhi Khushi Kabhie Gham…”, “نام من خان است” در میان چندین نفر دیگر. از بالیوود قهرمان که شکست تمام کلیشه های از تصویر برای تبدیل شدن به یک سوپراستار Kajol نیز نشانه یک تغییر بزرگ در او دیجیتال اولین با در فیلم کوتاه “Devi” که در آن او سهام فضای صفحه نمایش با نه دیگر بازیگران. او می گوید: او است که در یک نقطه در زندگی حرفه ای خود را که در آن تاثیر شخصیت مهم تر از طول نقش.

در سه دهه جریان اصلی حرفه ای در بالیوود او ثابت شده است خودش را به عنوان یک بازیگر و یک ستاره و زمان دوباره. چه او به دنبال در یک اسکریپت در حال حاضر ؟ “سحر و جادو” او پاسخ داد. “من سه صحنه و من می توانم ایجاد سحر و جادو. من نمی نیاز به یک عنوان نقش که در آن همه من را به عنوان یک پوستر و در کل فیلم I am مبلمان. اگر شما نگاهی به زندگی حرفه ای من و انتخاب نقش من همیشه کاری را انجام داده که در آن از شخصیت عاطفی نمودار چیزی قابل توجه است. من می خواهم برای ایجاد یک حافظه در ذهن مخاطب از طریق شخصیت های من به تصویر بکشد. که دقیقا به همین دلیل من در حفظ و گفت که من باید به مانند اسکریپت. اگر شخصیت من ارائه شده است تأثیر من چگونه آن را تحت تاثیر مخاطب ؟ بنابراین اگر شما فکر می کنم من انتخاب کننده هستم من می گویند من زندگی می کنند زندگی یک هنرمند است که من به دست آورده اند از طریق سال کار سخت” Kajol افزود: در حالی که صحبت کردن به سرپرستان.

شروع زندگی حرفه ای خود را در سال 1992 با “Bekhudi”, Kajol صعود متعدد محبوب جوایز و همچنین ثابت کرد او تطبیق پذیری با انواع نقش ها. او به همان اندازه موثر به عنوان قتل عشا دیوان در whodunit “Gupt” و شیطان-تبدیل-دختر گلم در “Kuch Kuch Hota Hai”. او سرآمد به عنوان مادر که از دست او تنها فرزند در نفرت مذهبی در “نام من خان است” و او تراوش گردیده سهولت بازی خواهر و برادر دوقلو از نقطه مقابل طبیعت در “Dushman”. در واقع به سختی وجود دارد هر آزمایش که او ترس را امتحان کنید.

آیا موفقیت به او اعتماد به نفس چیست ؟ “موفقیت قطعا به شما می دهد اعتماد به نفس و استقلال مالی نیز به شما می دهد شجاعت به زندگی در شرایط خود را. اما من به ذکر است که ایده من از موفقیت این است که نه فقط در مورد بدست آوردن شهرت و پول است. من می دانم که افرادی که موفق هستند با تعریف جامعه اما آنها در حال تبدیل برای تبدیل شدن به افرادی که خفه در تصویر خود را. من برای تبدیل شدن به شخص من دوست دارم در وهله اول. پس از یک نقطه و شهرت و پول تبدیل به اهمیت” پاسخ: بازیگر.

او افزود: “من احساس می کنم من موفق نه به خاطر شهرت و پول اما از آنجا که فردی من تبدیل شده اند. خانواده من بچه ها من شوهرم من انتخاب فیلم — موفقیت ترکیبی از همه چیز برای من است.”

در مورد خواسته اگر او معیارهای انتخاب یک فیلم تغییر کرده است, Kajol پاسخ داد: “انتخاب من از فیلم های در حال بازتابی از آنچه که من به آن معتقدم. این است که چگونه من می توانم صادقانه با انتخاب من به عنوان یک هنرمند انجام. من می دانم که وجود دارد برخی از کاهش شرایطی که تحت آن یک به یک فیلم است. داشتن گفت که من تمرین انتخاب من چون من کار نمی کند و فقط برای کسب درآمد است. من به جای به دست آورده این لوکس از طریق بدن من از کار در دهه نود. من خوش شانس هستم که آزادی مالی است که بسیاری از هنرمندان را ندارد, بنابراین من نیز ممکن است استفاده از آن به بخشی از روایات که فکری.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im