کایف در ناصر حسین را با کالسکه سفر در طول سال 2002 Natwest نهایی: راننده اتوبوس درایوهای یک تبدیل خوانده شده در حال حاضر

کایف در ناصر حسین را با کالسکه سفر در طول سال 2002 Natwest نهایی: راننده اتوبوس درایوهای یک تبدیل خوانده شده در حال حاضر – ورزشی

به روز شده: مارس 17, 2020, 14:11 IST | ANI | دهلی نو

Kaif را سخن گفتن آمد و به عنوان سابق انگلستان کاپیتان ناصر حسین بازبینی Natwest فینال 2002 در برابر هند

Pic courtesy/Mohammad Kaif's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/محمد کایف حساب توییتر

“راننده اتوبوس درایوهای یک تبدیل خوانده شده در حال حاضر گفت:” سابق هند کریکت محمد کایف در حالی که دوباره تماس ناصر حسین را با کالسکه سفر در طول سال 2002 Natwest نهایی در برابر انگلستان است. Kaif را سخن گفتن آمد و به عنوان سابق انگلستان کاپیتان ناصر حسین بازبینی Natwest فینال 2002 در برابر هند است.

یادآوری این بازی در آسمان ورزش کریکت, پادکست حسین گفت که انگلستان برگشته بالا و پنج از هند (Sourav Ganguly, Ganesh raina vijay, Sachin Tendulkar دینش Mongia و Rahul Dravid) و از آنجا هند شانس بودند به دنبال تلخ در بازی.

حسین همچنین گفت که زمانی که کایف بیرون آمد و به وسط به بت او به پایان رسید تا sledging گفت: “من فکر می کنم او باید رانندگی اتوبوس من فکر می کنم او همواره Tendulkar در اطراف اتوبوس”.

به این کایف پاسخ داد و در توئیتر خود نوشت: “@nassercricket لطف که نوبت راننده اتوبوس درایوهای یک تبدیل خوانده شده در حال حاضر @skycricket”.

در طول Sky Sports پادکست حسین همچنین گفت که Natwest نهایی در سال 2002 است که هنوز هم به یاد همه به عنوان دو rookies (کایف و Yuvraj) هدایت هند به یک پیروزی محتمل.

او گفت که اگر هند هدایت شد به یک پیروزی یا Tendulkar یا Ganguly, آن را تا به حال چنین تاثیر. در Natwest نهایی هند راه اندازی شد هدف از 326 به برنده شدن در این مسابقه. هند تلاش شد در 146/5 زمانی که هر دو Yuvraj و Kaif کردم و با هم در چین.

این دو را در یک مشارکت 121 اجرا می شود به هند با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در بازی. Yuvraj برای برکنار شد 69 اجرا می شود اما کایف batted خوب tailenders به هند در فینال برنده بیش از دو ویکت و با سه توپ به یدکی.

پس از پیروزی سپس کاپیتان Ganguly در زمان خاموش پیراهن او و جشن در سبک در خداوند, اتاق پانسمان. در انگلستان نوبت ناصر حسین نیز به ثمر رساند یک قرن و رفت و در یک بازی بد گویی کردن از 115 اجرا می شود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net