Kaamyaab را برروی كلاسيك تعداد تیم تیم تیم توسط Bappi Lahiri است در حال حاضر!

Kaamyaab را برروی كلاسيك تعداد تیم تیم تیم توسط Bappi Lahiri است در حال حاضر! – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: فوریه 26, 2020, 20:56 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ستاره فیلم Sanjay Mishra, دیپاک Dobriyal همراه با Sarika سینگ در نقش محوری و گروگان پاریس مدیر Hardik مهتا

تریلر از Kaamyaab را به دست آورد بسیار زیاد قدردانی برای نمایش تلخ و شیرین سفر از شخصیت بازیگر – Sudheer, essayed توسط Sanjay Mishra. همه آهنگ های جدید ” تیم تیم تیم از این فیلم در حال حاضر و آوردن كلاسيك پشت این ترانه ادای احترام به شخصیت هنرمندان بالیوود!

سازندگان امروز منتشر شد این آهنگ اصلی با عنوان “Tim Tim Tim’ و آن را در حال حاضر دریافت تمام ستایش برای آن دمدمی شعر و موسیقی یکپارچهسازی با سیستمعامل. این آهنگ خوانده شده توسط نوازنده نمادین Bappi Lahiri و تشکیل شده توسط Rachita Arora. این شعر بوده است به قلم Neeraj Pandey مرتب توسط Firoz Khan. Hardik مهتا کارگردان فیلم ارائه شده است که خواننده پشتوانه آن شده است میکس و مستر توسط Shadab Rayeen در لبه های جدید.

در زمانی که آهنگ های قدیمی و در حال remixed اصلی این پر جنب و جوش پیگیری ویژه در این تریلر یک بازگشت به این دوران می کند و داستان و حتی بیشتر جذاب به طوری که ما در حال حاضر در انتظار انتشار این فیلم!

Red Chillies Entertainment است که همه را به ‘Kaamyaab’ به مخاطبان اصلی در هند. Sanjay Mishra شخصیت و روایت از ‘اضافی se فوق العاده ای’ چیزی است که ما همه در انتظار دلگرم داستان از شخصیت هنرمندان با تمام قلب ما!

ستاره فیلم Sanjay Mishra, دیپاک Dobriyal همراه با Sarika سینگ در نقش محوری و گروگان پاریس مدیر Hardik مهتا. این فیلم در حال حاضر دریافت عشق از مخاطبان بین المللی در بخش های مختلف جشنواره بین المللی فیلم است و تمام se به اسیر کردن ملت با روایت خود را در حال حاضر.

سازندگان نیز به تازگی منتشر شده یک ویدیو جالب از با Sanjay mishra درگیر شدن در دکلمه شعر با عنوان “شخصیت هو بازیگر اصلی” بود که به طور گسترده ای مشاهده شد و توجه داشته باشید قوی برای کل موضوع است که این فیلم به ارمغان می آورد جلو.

Kaamyaab تولید شده توسط Gauri Khan, Manish موندرا و Gaurav Verma. این فیلم یک Drishyam تولید فیلم ارائه شده توسط Red Chillies Entertainment و میله میله برای انتشار در مارس 6 سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de