Kaamyaab سازان میزبان نمایش ویژه برای Sanjay Mishra starrer


ویژه والاتر از Kaamyaab برگزار شد در حومه شهر در مارس 3 و شاهد حضور who’s که از صنعت

Kamyaab poster. Image source: Instagram/@RedChilliesEnt

Kamyaab پوستر. منبع تصویر: Instagram/@RedChilliesEnt

ویژه والاتر از Kaamyaab برگزار شد در حومه شهر در مارس 3 و شاهد حضور کسانی که از این صنعت است. دیده می شود در حال بارگذاری-سرد آواتار شاهرخ دیده می شد نما با بازیگران Kaamyaab و بعضی گرم لحظات با Sanjay Mishra بر روی فرش قرمز.

حق را از تمام بازیگران و خدمه از فیلم که شامل مدیر Hardik مهتا Sanjay Mishra, دیپاک Dobriyal و Isha Talwar, Bollywood صنعت بیرون آمد و به تماشای, Sanjay Mishra Kaamyaab. افراد برجسته مانند آرجون کاپور Rajkumar رائو, Chitrangada Singh, Rajat Kapoor, Elli AvrRam Gaurav گرا, آمل News, Mithila Palkar, Bhuvan بم yumi یانگ چانگ سیما Pahwa همچنین با حضور در مراسم افتتاحیه.

Sanjay Mishra عملکرد فوق العاده و روایت را لمس کرد شرکت کنندگان بودند که همه ستایش. این فیلم را دریافت بررسی بیحوصلگی حرف زدن از یکی و تمام.

Shah Rukh Khan, را, Red Chillies Entertainment است که همه را به ‘Kaamyaab’ به مخاطبان اصلی در هند. تولید شده توسط Red Chillies Entertainment و Drishyam فیلم و گروگان Hardik مهتا Kaamyaab این است که تمام توان خود را برای اکران در 6 مارس سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de