Jyotiraditya Scindia مناقصه استعفا از کنگره


به زودی پس از تسلیم استعفای خود را, کنگره, رئیس جمهور سونیا گاندی بلافاصله اخراج Scindia از کنگره برای ضد فعالیت های حزب

Congress leader Jyotiraditya Scindia. Picture/Twitter IANS

کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia. عکس/توییتر IANS

دهلی نو: لحظات پس از ملاقات با نخست وزیر نارندرا مودی در سرمایه های ملی در روز سه شنبه ناراضی کنگره و رهبر سابق گنا MP Jyotiraditya Scindia مناقصه استعفای خود را به رئیس جمهور سونیا گاندی گفت: آن را در حال حاضر زمان برای او را به حرکت در.

گاندی بلافاصله اخراج او از کنگره برای ضد حزب فعالیت به عنوان بحران بلندی بیش کنگره دولت در Madhya Pradesh عمیقتر.

“کنگره رئیس جمهور را تایید کرده است اخراج Jyotiraditya Scindia از کنگره ملی هند با اثر فوری برای ضد فعالیت های حزب” با توجه به بیانیه ای از AICC دبیر K C Venugopal.

و اشاره کرد که وقایع روز شده طراحی خود را برای یک سال Scindia نوشت: به گاندی گفت که آن را در حال حاضر بهترین برای او را به نگاه یک شروع تازه است.

“داشتن اولیه عضو حزب کنگره برای 18 سال گذشته است. آن است که در حال حاضر زمان برای من به حرکت می کند. من رندر استعفای من از اولیه عضویت در کنگره و به عنوان شما را به خوبی می دانم که این یک مسیر است که طراحی خود را بیش از سال گذشته” Scindia در نامه خود نوشت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de