Jyoti Gawate, Srinu Bugatha, Kalidas Hirave در انتظار Chandigarh ماراتن حق

Jyoti Gawate, Srinu Bugatha, Kalidas Hirave در انتظار Chandigarh ماراتن غرامت – ورزشی

به روز شده: Apr 22, 2020, 07:59 IST | Subodh Mayure | بمبئی

ماهاراشترا راه دور در حال اجرا سه نفر از Jyoti Gawate, Srinu Bugatha و Kalidas Hirave ظهور قهرمانان در Dailyworld ماراتن در Chandigarh در مارس 31 سال گذشته

Jyoti Gawate (left), Srinu Bugatha and Kalidas Hirave

Jyoti Gawate (سمت چپ) Srinu Bugatha و Kalidas Hirave

این استقلال مالی از ورزشکاران حرفه ای هرگز مهم تر از طول این Coronavirus ناشی از مستند دوره است. و با توجه به محدود خود منابع درآمدی با توجه به فعالیت آن را غیر منصفانه اگر این ورزشکاران در حال حاضر خود را به علت.

ماهاراشترا راه دور در حال اجرا سه نفر از Jyoti Gawate, Srinu Bugatha و Kalidas Hirave ظهور قهرمانان در Dailyworld ماراتن در Chandigarh در 31 مارس سال گذشته اما هنوز برای دریافت پول خود را پاداش.

زنان کامل ماراتن برنده Gawate (که با سنجش زمان 2:50:02) و مردان کامل ماراتن قهرمان Bugatha (2:25:55) هر دو به عنوان جوایز نقدی از R2 لاخ هر, در حالی که نیمه ماراتن برنده Hirave است (1:06:02) پول جایزه شد R1,25,000. در میان این سه نفر تنها Bugatha دریافت کرده پرداخت بخشی تا کنون.

“من شده اند با تماس با برگزارکنندگان چندین بار از سال گذشته برای من پول جایزه. من صحبت به افراد مختلف در هر زمان. در ابتدا یک فرد به نام HS Gujral به من اطمینان داد. سپس یک راوی Sharma به من صحبت کرد و به دنبال آن برخی از کامپیوتر Kushwaha و در حال حاضر آخرین فرد صحبت کردم که چند روز پیش یکی Manish Tiwary. اما پول من هنوز نمی آیند. یک مقدار Rs 2 لاخ بزرگ است برای یک ورزشکار مثل من که بیکار است. من برنده بیش از 15 ماراتن تا تاریخ و هر زمان من پول جایزه در 45 روز” Gawate, 33, زندگی می کند که در اوسا گفت: از اواسط روز سه شنبه.

ارتش های ورزشی موسسه (پونا) ورزشکار Bugatha که در حال حاضر در خانه در Vizianagaram آندرا پرادش با توجه به این مستند گفت: این سازمان در حال و نه حتی پاسخ دادن به تماس های خود را. “از R2 لاخ من تنها R50,000 و آن هم فقط یک ماه پس از تعداد زیادی از یو پی اس را دنبال. در حال حاضر آنها حتی در پاسخ به تماس های تلفنی. من درخواست آنها را چند بار التماس که من آن را سخت به دست آورده پول جایزه اما فایده ای نداشت” گفت: Bugatha, 27 ادعا که اتیوپی و کنیا دونده دریافت جایزه خود را چک بلافاصله.

سه نفر در حال حاضر به فکر اقدام قانونی. “ما تنها اخذ شده است نادرست اطمینان از برگزارکنندگان که آنها واریز خواهد شد پول ما به زودی. ما را ساخته اند ده ها تن از تماس به آنها را. در حال حاضر Srinu, Jyoti و خودم به فکر آنها ارسال حقوقی” گفت: Hirave, 27, از خانه اش در وای سترا. Dailyworld را Editor-in-chief Tiwary گفت: اواسط روز که جوایز نقدی تحویل داده خواهد شد به زودی. “این رویداد انجام شد در ارتباط با دولت پنجاب. ما دریافت کرده اند پرداخت بخشی از آنها هستند و در انتظار تعادل که باعث شده است که این تاخیر. هنوز از 90 برندگان در تمام دسته بندی های ما را پرداخت 87 ورزشکاران است. ما بررسی سوابق ما و پرداخت ، این ورزشکاران ما ستاره ها و این مسئولیت ما را به مراقبت از آنها گفت:” Tiwary.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>