جاستین Verlander کیت آپتون گسترش کمک به مبارزه با ویروس


به عنوان به زودی به عنوان اولین چک دریافت کرده است ما خواهد بود برجسته اولین سازمان گفت: جاستین.

Justin Verlander and Kate Upton

جاستین Verlander و کیت آپتون

بیس بال ستاره جاستین Verlander و سوپر کیت آپتون اعلام کرده اند در رسانه های اجتماعی که Houston Astros پارچ برنامه برای اهدای حقوق هفتگی او دریافت در طول لیگ اصلی بیس بال (MLB) خاموش شدن به سازمان های مختلف برای مبارزه با کروناویروس.

“اخیرا @mlb اعلام کرد که آنها خواهد شد در ادامه به ارسال حقوق به بازیکنان در حالی که فصل معلق است. @kateupton و من تصمیم گرفتم به کمک آن پول به یک سازمان هر هفته به طوری که ما می توانیم حمایت خود را از تلاش ها و برجسته کردن کار بزرگ آنها در حال انجام در طول COVID-19 بحران است. هر کس در سراسر جهان تحت تاثیر قرار است توسط این ویروس و ما امیدواریم که برای کمک به خانواده ها و مشاغل تحت تاثیر قرار بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم و بسیاری از دیگران در نیاز علوم پایه پزشکی منابع و پشتیبانی در خانه.

“به محض این که اولین چک دریافت کرده است ما خواهد بود برجسته اول سازمان است. ما می دانیم که هر کس تحت تاثیر این بحران اما برای کسانی که قادر, ما شما را تشویق به ماندن در خانه برای کمک به صاف و منحنی نگاه به کسانی که در اطراف شما است که نیاز به یک دست کمک می کند. #covid19 #flattenthecurve,” جاستین نوشت: در Instagram.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de