خرید رپورتاژ

جاستین بیبر فکر می کند او می تواند ضرب و شتم تام کروز در یک مبارزه – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 21, 2020, 09:02 IST | ANI | واشنگتن دی سی

جاستین بیبر به چالش کشیده بود کروز برای مخلوط هنرهای رزمی بازی کردن در توییتر سال گذشته اما این مبارزه در نهایت موفق به تحقق.

Justin Beiber. Picture courtesy/Justin Beiber's Instagram account

جاستین بیبر. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/جاستین بیبر را Instagram account

موسیقی احساس جاستین بیبر است که کاملا با اعتماد به نفس است که او می تواند ضرب و شتم تام کروز در یک تمام عیار MMA مبارزه است. 25 ساله بودند به چالش کشیده کروز برای مخلوط هنرهای رزمی بازی کردن در توییتر سال گذشته اما این مبارزه در نهایت موفق به تحقق.

صدای جیر جیر خود را از سال 2019 به عنوان خوانده شده: “من می خواهم به چالش تام کروز به مبارزه در هشت ضلعی. تام اگر شما نگاهی به این مبارزه خود می ترسم و شما هرگز آن زندگی می کنند پایین. که مایل به قرار دادن در مبارزه با ؟ @danawhite?”

هر چند مدتی بعد Beiber بستری TMZ که او می خواهم زد اگر او جرات به مبارزه با ‘ماموریت غیر ممکن’ ستاره. اما در آخرین ظاهر بر James Corden را ‘همسفری کارائوکه’ را “جالب” خواننده را 180 درجه روشن کنید و مجددا تاکید کرد که او پیروز اگر او به پایان می رسد تا در مبارزه کروز, گزارش فاکس نیوز.

زمانی که Corden به نظر می رسید به اختلاف Beiber شدت انتقاد کرد و برگشت و گفت: “مطلقا هیچ راه” 57 ساله می تواند ضرب و شتم او. “او پسر شما در فیلم. که یک شخصیت است. [در] فوق العاده شکل معنا نیست که شما یک جنگنده خوب” این خواننده در ادامه گفت: “با توجه به فاکس نیوز.

به عنوان Corden اصرار داشت که کروز را تبدیل به برنده بیبر در دفاع از خود گفت که “شما در حال هیپنوتیزم توسط شخصیت هایی که او بازی” و بیشتر ادعا کرد که “من به شما گفتن … من خطرناک است. من چابکی دیوانه است. من چابکی دیوانه است.”

او رفت تا آنجا که اعلام خود به عنوان “Conor McGregor از سرگرمی است.” McGregor, پرکاری و اغلب بحث برانگیز MMA پدیده ارائه شده به میزبان قفس مسابقه بین بیبر و کروز در سال گذشته است. در صدای جیر جیر خود را از 2019 در ایرلندی نوشت: “اگر تام کروز است به اندازه کافی برای قبول این چالش McGregor ورزش و سرگرمی میزبان این دوره است. آیا کروز باید جوانه برای مبارزه با مانند او در فیلم؟”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im