جاشوا سینگ درست سال گذشته با EP خود، Understudy در سپتامبر 2019 برای اولین بار و مثبت توسط هر دو شنوندگان و منتقدان دریافت شد.

Joshua Singh

جاشوا سینگ

جاشوا سينگ کيه؟

جاشوا سینگ ترانه سرا، تهیه کننده موسیقی چند ساز اهل بمبئی هند است. او از یک خانواده موسیقی تگرگ می کند و موسیقی دان نسل سوم است.

پدرش راجو سینگ موسیقی دان و آهنگساز تثبیت شده ای است و در بالیوود به خاطر کارش در فیلم های محبوبی مانند : مترو، آآشیکوی ۲، کساری و غیره شناخته شده است.

پدربزرگ او چیرانجیت سینگ از پیشگامان شناخته شده در زمینه موسیقی اسید هاوس در دنیای موسیقی است. در کنار این، او یک خدمه دائمی از بزرگ S.D. بورمن و R.D. بورمن بوده است. آلبوم HIs “Ten Ragas To A Disco Beat”. ایجاد شده در دهه 80 ایستاده شهادت به ارتباط موسیقی و صدای خود را حتی امروز.

شروع موفق پیشران ظهور او

جاشوا با موفقیت به میراث خانواده اش کمک می کند. سینگ درست سال گذشته با EP خود، Understudy در سپتامبر 2019 برای اولین بار و مثبت توسط هر دو شنوندگان و منتقدان دریافت شد.
آهنگ های او تم های جالبی دارند و موسیقی او یکی از بهترین ها در میان هنرمندان نوظهور ایندی است چرا که با آوازهای آسونده ای که جاشوا خوانده است ترد و تازه به نظر می رسد.

ویدیو از آخرین انتشار خود را ، “صبحانه در رختخواب’ برجسته “خارج از جعبه ‘ ایده رمان ، که در آن آنها برجسته زوج های واقعی از سراسر جهان است. این مفهوم تصور مخاطبان امروزی و ضربه ای در یوتیوب و اسپاتیفای بوده است.

جاشوا در مورد پروژه جدید خود را، “همه من همیشه آموخته”

“همه من همیشه آموخته” از حس عمیق درک جاشوا در مورد محیط اطراف خود و موسیقی خود را که بلوغ با زمان برای ایجاد صدا و سبک متمایز خود را الهام گرفته شده است.
موزیک ویدئو توسط تانو گاندی کارگردانی شده است و بر تصویر سازی متمرکز است – احساس انزوا و مهم تر از آن، چگونه خاطرات و احساسات گذشته ما تنها در متن زمان حال وجود دارد.
یکی از نقاط صحبت کردن از ‘همه من همیشه آموخته’ و یا ‘بیتی از آن میراث بزرگ’ این است که آن را ویژگی های اولین گیتار باس تا کنون مورد استفاده در بالیوود — گیتار است که تقریبا 50 ساله است. !!! این گیتار متعلق به پدربزرگش چیرانجیت سینگ بود که یکی از اولین گیتاریست باس در صنعت فیلم بالیوود بود.

کار زودهنگام و تورها

جاشوا از ۱۲ سالگی به آهنگسازی و تهیه کنندگی موسیقی می انجامد. او به برکت کار با کثرت از هنرمند – اعم از Sonu Nigam توانا، کائور سخت غیر قابل تقلید و سورئال تابا چاک.

کارهای اولیه او به عنوان تهیه کننده و درامر مشترک برای گروه مستقل تحسین شده “Spud In The Box” بوده است که در سراسر هند تور می کند. آن ها به طور گسترده ای در جشنواره هایی از جمله NH7 Weekender، Ragasthan، Red Bull Tour Bus و جشنواره کالا گودا اجرا کردند.

جاشوا مطمئن است که موسیقی اش مخاطبان خود را دارد. ما آرزو می کنیم ستاره جوان جاشوا سینگ همه بهترین برای پروژه های آینده خود و آینده موفق و شاد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه