جس Buttler می گوید او در ترس از Rohit Sharma را گردیده پنبه حلاجی شده

جس Buttler می گوید او در ترس از Rohit Sharma را گردیده پنبه حلاجی شده ورزشی

به روز شده: Apr 15, 2020, 17:17 IST | PTI | دهلی نو

“من فکر می کنم چند سال پیش مردم استفاده می شود برای حمله به هند بازیکنان با کوتاه توپ اما Rohit شکسته آنها. سپس شما بروید فولر و او شکسته و آنها را به سمت راست پایین روی زمین است.”

Jos Buttler

جس Buttler

انگلستان رودخانه جس Buttler شد effusive در ستایش خود را برای Rohit Sharma, توصیف هند بازکن به عنوان یک بازیکن عالی است که می توانید با “زحمت” را در پایین هر گونه مخالفت با نمره بزرگ صدها نفر. “Rohit Sharma من فکر می کنم یک بازیکن” Buttler گفت: در طول یک Instagram live session در راجستان Royals صفحه.

“گردیده است. بسیار زیادی از بازیکنان که سبک بسیار جذاب است. “او شده است فوق العاده برای یک مدت زمان طولانی و من فقط می خواهم راه او خفاش ها و زحمت طبیعت که او در آن طول می کشد مردم است.” Rohit در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین ODI, بازیکنان, رتبه بندی تنها به هند کاپیتان Virat Kohli در بالای ICC رتبه بندی. این Mumbaikar تنها ضربه به گل سه به دو برابر صدها نفر در قالب. 32 ساله بود مساوی Sachin Tendulkar رکورد برای بسیاری از قرن ها در مسابقات جام جهانی در زمانی که او به ثمر رساند با پنج صدها نفر در سال 2019 جام جهانی به پایان رسید تا به عنوان بالاترین گلزن با 648 اجرا می شود.

“یکی از چیزهایی که من را دیده اند با Rohit است که اگر او می شود و او نمرات بزرگ اجرا می شود و واقعا تحت تاثیر قرار بازی. او باید به ثمر رساند 4-5 صدها نفر در جام جهانی سال گذشته گفت:” Buttler که تا به حال به اشتراک گذاشته شده اتاق پانسمان با Rohit در بمبئی سرخپوستان در سال 2016 و 2017 فصل است. Buttler احساس می کند هند بازیکنان در حال حاضر تبدیل شده اند بهتر است در مذاکره کوتاه توپ. “من فکر می کنم چند سال پیش مردم استفاده می شود برای حمله به هند بازیکنان با کوتاه توپ اما Rohit شکسته آنها. سپس شما بروید فولر و او شکسته و آنها را به سمت راست پایین روی زمین است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de