جانی دپ کامل نقاشی پس از 14 سال در میان مستند

جانی دپ کامل نقاشی پس از 14 سال در میان مستند – سرگرمی

منتشر شده: مه 26, 2020, 16:18 IST | سرپرستان | لس آنجلس

جانی دپ در نهایت تکمیل یک بطری شراب نقاشی که او شروع به 14 سال پیش

Image courtesy: Instagram/@johnnydepp

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram/@johnnydepp

بازیگر جانی دپ در نهایت تکمیل یک بطری شراب نقاشی که او شروع به 14 سال پیش است. دپ در زمان به Instagram, که در آن او به اشتراک گذاشته یک عکس از آثار هنری خود را که او آغاز شده در سال 2006.

او زیر نویس: “این فرد چیزهایی که ما یک بار به چنین خالص و تمرکز شدید و از خود گذشتگی را برای ماه ها در پایان. سپس به طور ناگهانی باد شیفت و خاموش ما در یک رویه جدید. و بیش از حد به این زودتر منافع و یا احساسات متاسفانه سقوط توسط ایستگاه فرعی و عقب رفتن به گسترده recesses از برخی از محتکر را crawlspace در مغز پردهی در انبوه چیزهای دیگر که جمجمه من تا به حال هیچ جایی برای…تا همین اواخر.”

این بازیگر به اشتراک گذاشته است که او تصادفا ناتمام نقاشی در میان مستند و می خواستم برای تکمیل “کسب و کار ناتمام”.

“من در بر داشت این نقاشی که من آغاز شده بود در سال 2006… برای 14 سال من هرگز لمس نقاشی — های گاه به گاه نگاه است ، در عین حال آن را به نحوی همیشه درنگ در ذهن من, این قطعه از کسب و کار ناتمام” او نوشت.

وی افزود: “حتی در حالی که ما مجبور به زندگی در فوری برخی از گونه های عجیب و غریب از قطع شور شده است که سرمایه گذاری در یک شی ما یک بار متمرکز در انتظار بازگشت ما از دور. من را حفظ خواهد کرد شما را مطلع از پیشرفت! تمام عشق, JD.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im