John Wick 3: بازیگران در بهترین چیزهایی که کیانو ریوز انجام شده در مجموعه

John Wick 3: بازیگران در بهترین چیزهایی که کیانو ریوز انجام شده در مجموعه – سرگرمی

انتشار: May 10, سال 2020, 15:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کیانو ریوز’ fandom پایان نیست در بینندگان و همکاران او نیز مانند او به همان اندازه.

Keanu Reeves

کیانو ریوز

این یک راز است که کیانو ریوز یکی از بهترین بازیگران هالیوود است. این بازیگر نوع شخصیت و پایین به زمین نگرش شده اند تا حد زیادی در مورد نوشته شده است. آن را برای هیچ چیز نیست که او را معروف به نام “اینترنت یار’!

کیانو ریوز’ fandom پایان نیست در بینندگان و همکاران او نیز مانند او به همان اندازه. در مصاحبه با بازیگران John Wick 3 مشترک برخی از بهترین چیزهایی که کیانو ریوز با نام مستعار John Wick انجام داده ای.

مدیر Chad Stahelski مشترک “او بسیار سخاوتمندانه با زمان خود تعهد و ایده های. من فکر می کنم او یکی از مهمترین مشترک افراد من با کار کرده است. او به خود اعتماد و رفتار هر کس مانند یک حرفه ای است.”

بازیگران Mark Dacascos و آسیا کیت Dillion که بازی آنتاگونیست در فصل سوم از John Wick حماسه گفت: “او بسیار مهربان و فروتن استقبال و مشارکتی. یعنی همه چیز ما در مورد شنیده کیانو آنها درست است!” آسیا افزود: “هر دو از ما خواسته شده بود آن را تهدید آمیز ملاقات كرد و من فکر می کنم این امر می تواند تهدید آمیز ملاقات با او اگر او راه می رفت به یک اتاق با هر نفس یا مثل او نبود فروتن یا نوع اما او بسیار فروتن و به وضوح نوع بخشنده اما آن را مانند خدای من آن کیانو!”

بازیگر افسانه ای Ian McShane, شوخی در مورد چگونه بازیگر شد متفکرانه به او. “او به من چای یک بار در مجموعه.”

هلی بری نیز تا به حال چند کلمه برای گفتن در مورد این بازیگر. “او تا به حال هرگز یک جا در این مجموعه تا به حال هرگز یک اوقات تلخی و او همیشه از تریلر خود را در زمان. من باید مبارزه با آن است. او بسیار حرفه ای است.”

گرفتن این پسر خوب در عمل در تاریخ 12 آوریل سال 2020 به عنوان John Wick 3 پخش فیلم Star 1 ساعت و 9 pm.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de