خرید رپورتاژ

Jio تاپ 4G سرعت دانلود, نمودار, Vodafone آگهی در ها می گوید: TRAI – اخبار

منتشر شده در تاریخ: فوریه 13, 2020, 18:36 IST | PTI | دهلی نو

تکیه Jio led سرعت نمودار با وجود شیب در اوج سرعت دانلود از 27.2 مگابیت در ثانیه ثبت شده در نوامبر

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

دهلی نو: توکل Jio ادامه داد: سرب آن در دمای 4G سرعت دانلود, رتبه بندی با 20.9 میلیون ذره در هر ثانیه (mbps) با سرعت در حالی که وودافون در صدر جدول از نظر 4G سرعت آپلود در ماه ژانویه با توجه به رگولاتور مخابراتی Trai را داده است.

تکیه Jio led نمودار با وجود شیب در اوج سرعت دانلود از 27.2 مگابیت در ثانیه ثبت شده در ماه نوامبر است. این شرکت تا به حال تقریبا سه برابر سرعت بالاتر از آن نزدیکترین رقیب اپراتور Bharti Airtel.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) Bharti Airtel شبکه به طور متوسط 4G سرعت دانلود از 7.9 mbps, Vodafone 7.6 مگابیت در ثانیه و ایده 6.5 مگابیت در ثانیه.

سرعت متوسط محاسبه شده است توسط Trai بر اساس داده های جمع آوری شده در سراسر هند با کمک آن MySpeed نرم افزار بر اساس زمان واقعی.

هر چند Vodafone و ایده ادغام شده اند تلفن همراه خود را کسب و کار Trai اندازه گیری عملکرد خود را به طور جداگانه به عنوان ادغام شبکه های هر دو شرکت در حال حاضر در.

وودافون در صدر چارت ها با سرعت با اطلاعات با سرعت 6 مگابیت در ثانیه. به دنبال آن ایده که ثبت ها با سرعت 5.6 mbps تکیه Jio 4.6 مگابیت در ثانیه و شعر 3.8 مگابیت در ثانیه.

سرعت دانلود کمک می کند تا در دسترسی به محتوا از برنامه های مختلف در حالی که ها با سرعت کمک می کند تا در به اشتراک گذاری مطالب توسط مشترکین مانند ایمیل, عکس, تصویری, در میان دیگران.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان