Jinder Mahal ‘اصلاح’ Ranveer Singh بیش از رجعت هالک هوگان Instagram پست

Jinder Mahal ‘اصلاح’ Ranveer Singh بیش از رجعت هالک هوگان Instagram post – ورزشی

به روز شده: May 20, 2020, 14:34 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آن همه شروع کردن با Ranveer Singh را بداهتا رجعت پست در Instagram. Ranveer نشان داد دوران کودکی عکس از او با پوشیدن یک WWE عنوان کمربند و تقلید سابق WWE قهرمان و افسانه هالک هوگان

The post Ranveer Singh shared and Jinder Mahal's comment

پست Ranveer Singh مشترک و Jinder Mahal نظر

WWE fans جهان شد تماشای این زبان در گونه گفتگوی بورسی بین مگا بالیوود ستاره WWE fan Ranveer Singh و هند را بسیار خود WWE Superstar Jinder Mahal.

آن همه شروع کردن با Ranveer Singh را بداهتا رجعت post on Instagram دیروز. Ranveer نشان داد دوران کودکی عکس از او با پوشیدن یک WWE عنوان کمربند و تقلید سابق WWE قهرمان و افسانه هالک هوگان. بازیگر مشترک این عکس از دوران کودکی خود نما در کنار یک پوستر از هالک در اتاق خود.

های عکس, Ranveer این عنوان گفت: “Whatcha gonna do, زمانی که Hulkamania اجرا وحشی بر شما!” #mondayfeeling پرتاب آن راه بازگشت به زمانی که #WWF زندگی بود. تا به حال یک پوستر بر روی دیوار جاویدان @hulkhogan.” تصویر نمایش shirtless و جوان, Ranveer Singh با پوشیدن یک ماکت از کمربند قهرمانی WWE به تقلید هالک قهرمانی کمربند و جیغ با مقدار زیادی از هیجان و شور و شوق, فقط مانند هوگان خواهد نمایشگاه در حلقه.

Ranveer Singh Hulkamania post

Ranveer را Instagram پست دیدم کشش های بزرگ از دیگر نام های بزرگ در این صنعت است. از مشاهیر مانند آنیل کاپور, Manish Malhotra و Aditi Rao Hydari به Huma S قریشی Sikander Kher, Esha Deol هر کس پیوست در گفتگوی بورسی اظهار نظر در Ranveer را تصویر و توصیف عشق دوران کودکی خود را برای WWE و هالک هوگان.

این رسانه های اجتماعی دیوانگی زده شخصی وتر با هیچ یک دیگر از WWE Superstar از هندوستان, Jinder Mahal که اصلاح بالیوود ستاره با ترک یک نظر بر روی بازیگر عکس. WWE Champion تصحیح Ranveer کلمات “WWF بود زندگی” و نوشت: “شما در اشتباه هستید Ranveer, @WWE زندگی است.”

Ranveer Singh Hulkamania post

Jinder Mahal یکی از اولین هندی تبار کشتی گیران به حک کردن یک متمایز محل برای هند در نقشه جهانی از WWE با پیروزی یک WWE Championship. در واکنش 2017, Jinder Mahal عالی حاکم بود در برابر 13-زمان WWE Champion Randy Orton برای برنده شدن اولین قهرمانی WWE. این سوپراستار در حال حاضر امضا تحت WWE RAW با نام تجاری.

Ranveer فرود آمد خود را در یک سوپ در بیش از یک مناسبت زمانی که می آید به WWE بیش از سال گذشته است. این بازیگر قبلا به نام با WWE Superstar Brock Lesnar مدافع Paul Heyman که با ارسال اخطار به Ranveer Singh برای استفاده از یک تفسیر خود را از کپی رایت عبارت ‘خواب تسخیر تکرار در یک پیچ خورده روش.

با دومین حادثه مشابه از یک WWE Superstar تنظیم ضبط مستقیم با Ranveer Singh در رسانه های اجتماعی خواهد شد این بازیگر به اتصالات پاسخ ؟ ما باید صبر کنید و تماشا کنید چه اتفاقی می افتد!

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>