جنیفر لوپز بزرگ برنامه ریزی برای عروسی باز کردن رقص با الکس رودریگز


خواننده جنیفر لوپز می خواهد او را باز رقص عروسی با بیس بال ستاره الکس رودریگز به چیزی کمتر از گرند

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez

جنیفر لوپز و الکس رودریگز

خواننده آمریکایی جنیفر لوپز نشان داده است او می خواهد به اطمینان حاصل شود که او اولین رقص در عروسی او به سابق بیس بال ستاره الکس رودریگز مثل این است که یک تولید بزرگ است. The Love don’t Cost a Thing آمار ساز گفت که او آماده است برای رفتن به هر طول به را آن لحظه خاص زمانی که او را در کف رقص الکس ، دانستن رقص دلاوری او قطعا اضافه کردن گلم لمس به آن است.

“من می دانم که بسیاری از سبک های مختلف. دانستن آن [first dance] ما در تولید برخی از مرتب کردن بر اساس,” او گفت: به نقل از زن اول سایت.

وی در ادامه توضیح داد که او را به جهان خود را از رقص co-قضات Ne-Yo and Derek Hough برای پیوستن به آنها را. او افزود: “من نمی دانم آنچه در آن خواهد بود و در عین حال.” این زن و شوهر تا به حال در اصل برنامه ریزی شده به کراوات گره در ایتالیا در تابستان امسال اما با توجه به COVID-19 pandemic, آنها تا به حال به عروسی. اما JLo 50 و الکس 44 هنوز هم امید به “عروسی از رویاهای خود را” هنگامی که زمان مناسب است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im