خرید رپورتاژ

جنیفر آنیستون استقبال Matthew Perry به Instagram – سرگرمی

به روز شده: فوریه 08, 2020, 15:27 IST | ANI | Washington D. C

پری که تا به حال ساخته شده یک پست در حال حاضر برداشت تا 2.8 میلیون پیروان نیز استقبال گرم از ‘دوستان’ شرکت ستاره Lisa Kudrow.

Jennifer Aniston's Instagram account

جنیفر آنیستون Instagram account

جنیفر آنیستون استقبال او ‘دوستان’ شرکت ستاره Matthew Perry به Instagram و با اشاره به یاد قسمت از محبوب نشان می دهد در روز جمعه (به وقت محلی). 50 سال بازیگر مشترک رجعت تصویر برجسته که جفت در والاتر از فیلم ‘بوسیدن یک احمق در سال 1988 و نوشت: “من شوکه Matty در سال گذشته به عضویت Instagram توجه او بود آه… اومم….oh crap [?] آه! یک کامپیوتر پردازش TRANSPONSTER. #FBF.”

این ‘راز قتل’ بازیگر همچنین یک ویدئو همراه با تصویر از فصل 4 قسمت که مونیکا و ریچل در نهایت از دست دادن آپارتمان خود را پس از اینکه قادر به یاد داشته باشید آنچه که دقیقا چندلر می کند برای کار.

پری که تا به حال ساخته شده یک پست در حال حاضر برداشت تا 2.8 میلیون پیروان نیز استقبال گرم از ‘دوستان’ شرکت ستاره Lisa Kudrow. در روز پنج شنبه او نوشت: در کنار رجعت شات از جفت “در نهایت!!! بساز!! نمی توانم باور چشمان من چشمان من خوش آمدید Instagram @mattyperry4#friendsforlife.”

که Aniston نظر “بساز Matty! می تواند شما را به هر گونه دیگر ؟ [?]” به عنوان کورتنی کاکس افزود: “Yes Matty!!! [?].” این ’17 Again’ بازیگر شد, آخرین ‘دوستان’ ستاره به یک حساب کاربری در Instagram. روز پنجشنبه چندین رسانه گزارش داد که شش بازیگر در حال مذاکره برای چه چیزی می تواند یک ساعته unscripted مراسم ویژه به هوا در آینده WarnerMedia جریان سرویس HBO حداکثر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im