جنیفر آنیستون برگ دیدگاهها سابق جان مایر Instagram Live شوخی

جنیفر آنیستون برگ دیدگاهها سابق جان مایر Instagram Live شوخی – سرگرمی

به روز شده: Apr 08, 2020, 13:50 IST | ANI | Washington D. C

در طول یک قسمت جدید از خود را ‘زمان خلق و خوی’ سری در Instagram Live 42-خواننده ساله یک شوخی در مورد داشتن تعداد بسیار کمی از “مفید” چیزهایی می گویند.

Pic courtesy/Jennifer Aniston's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/جنیفر آنیستون Instagram account

به نظر می رسد مانند وجود خون بد بین دوستانه exes جنیفر آنیستون و جان مایر, و او هنوز هم می خندد در لطیفه های خود را.

با توجه به فاکس نیوز در یک قسمت جدید از خود را ‘زمان خلق و خوی’ سری در Instagram Live 42-خواننده ساله یک شوخی در مورد داشتن تعداد بسیار کمی از “مفید” چیزهایی می گویند. هنگام بحث در اواخر خواننده Bill Withers, Mayer گفت: “آیا او با شما صحبت یا صحبت کردن با یک مصاحبه 15 سال پیش 14, 13 سال پیش به او گفت: همه چیز مفید است. چهار درصد از چیزهایی که من می گویم مفید هستند. صد درصد از چیزهایی که او گفته شد مفید است.”

سپس آنیستون نظر سه خنده چهره را به عنوان نشان داده شده در تصویر از یک فن است. 51 ساله بازیگر و مایر مورخ و بین سال های 2008 و 2009 اما با وجود بسیار شایع تقسیم آن به نظر می رسد که آنها در شرایط خوب. یک منبع گفت: “ما هفتگی است که جن و جان یک دوستی خوب و جان شده تحسین و احترام به او است.

این منبع همچنین گفت که همه چیز در حال ‘دوستانه و خوب بین این دو و رابطه خود را عاری از عجیب و غریب بودن.’ به ‘دوستان’ star همچنین ابراز احساسات مشابه در سال 2008 مصاحبه با رواج است. آنیستون نشان داد که آنها در مورد مراقبت از یکدیگر و این خنده دار است ” هنگامی که شما به یک محل در یک رابطه, و شما هر دو متوجه ما شاید نیاز به انجام کاری دیگری, اما شما هنوز هم واقعا یکدیگر را دوست دارم.”

این ‘رمز و راز قتل’ بازیگر همچنین گفت: در آن زمان آن را “دردناک” اما ” وجود دارد هیچ سوء قصد.” آنیستون بیشتر به اشتراک گذاشته شده است که ” من عمیقا عمیقا در مورد مراقبت از او را. ما بحث ما عشق ورزیدن به یکدیگر است. و که که در آن است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps. اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im