جنیفر آنیستون طرفداران خاموش COVID-19 در رجعت عکس در حالی که “حوصله” در قرنطینه

جنیفر آنیستون طرفداران خاموش COVID-19 در رجعت عکس در حالی که “حوصله” در قرنطینه – سرگرمی

به روز شده: مارس 08, 2020, 12:49 IST | ANI | واشنگتن دی سی

جنیفر آنیستون دیده ورزشی خاکستری بالای مخزن و شلوار نارنجی, نشسته در یک میز ناهار خوری

Jennifer Aniston. Picture courtesy/ Jennifer Aniston Instagram account

جنیفر آنیستون. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ جنیفر آنیستون Instagram account

بازیگر آمریکایی جنیفر آنیستون است مریض و خسته از رمان coronavirus است و درخواست آن را به دور خود سبک منحصر به فرد. او یک عکس در Instagram که در آن او دیده می شود کوه در می رم Covid-19 پرنده و درخواست آن را به دور. به من گفتند ستاره را به Instagram روز پنج شنبه (به وقت محلی) و رجعت تصویر از خودش دادن انگشت وسط به چیزی یا کسی. همراه با تصویر او نوشت: “عزیز Covid… شما می توانید با مهربانی F**k off در حال حاضر با تشکر از شما خداحافظ.”

در تصویر آنیستون دیده ورزشی خاکستری بالای مخزن و شلوار نارنجی, نشسته در یک میز ناهار خوری به عنوان او می کشد و به او مو به موی دم اسبی. تصویر دریافت بیش از 3.5 میلیون لایک و رسمی Oprah magazine Instagram account اظهار داشت: “چیزی جز احترام به رئیس جمهور ما, جنیفر آنیستون.”

با توجه به فاکس نیوز به ‘ما Millers ستاره آخرین پست می آید تنها چند ساعت پس از او به اشتراک گذاشته مشابه پرنیان در Instagram داستان از زمان حال پناه در لس آنجلس اقامت با دو سگ. در عکس آنیستون دیده می شود نشستن در ماشین لباسشویی تماشای آن چرخش در حالی که رپ آمریکایی Tyga تک ‘بی حوصله در خانه’ در ضربه محکم و ناگهانی.

اخیرا ‘رمز و راز قتل’ ستاره گفته جیمی کیمل که او پیدا کردن پناهگاه در خانه دوره آسان تر برای تنظیم از او انتظار می رود. آنیستون گفت: اواخر شب میزبان در اوایل ماه آوریل در یک ویدیو ظاهر در ‘Jimmy Kimmel Live,'”من متولد agoraphobe. این نوع از یک رویا.” او ادامه داد: “یک رویا نیست, این بدیهی است که یک کابوس است. اما من شخصا آن شده است که بسیاری از چالش است. چالش برانگیز ترین چیز این است که تماشای اخبار و تلاش برای هضم [همه چیز را] که در خارج وجود دارد.”

آنیستون نیز شگفت زده کیمبال Fairbanks, قلبی عروقی, پرستار, از, یوتا که قرارداد این ویروس با 10000 تومان کارت هدیه از Postmates.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de