Jeel Pareshbhai Gajipara مشتاق برای بازی کریکت هند تیم idolises ماهندرا سینگ Dhoni

Jeel Pareshbhai Gajipara مشتاق برای بازی کریکت هند تیم idolises ماهندرا سینگ Dhoni – ورزشی

انتشار: May 20, 2020, 17:22 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Jeel Pareshbhai Gajipara شور و شوق برای بازی کریکت به زودی می تواند صحبت از شهر. پسر جوان به آرمان برای بازی برای هند و او نیز صحبت می کند در مورد اینکه چرا او idolises M. S. Dhoni!

Jeel Pareshbhai Gajipara

Jeel Pareshbhai Gajipara

کریکت است که به درستی در نظر گرفته به عنوان یک دین در هند است و مشهور ترین ورزش در کشور است. هر کس می سازد حرفه ای در کریکت یک اشتیاق مایل به بازی برای کشور و اطفال به درستی الهام بخش خود را با داستان و بی حد و حصر دست آوردهای. با رویای تبدیل شدن به یک کریکت از دوران کودکی Jeel Pareshbhai Gajipara رشد به دنبال قهرمان خود ماهندرا سینگ Dhoni سفر به عنوان یک ورزشکار. Gajipara متولد 24 اکتبر 2001 در احمدآباد گجرات قابل توجه نام در کریکت. پس خود او را شیفته ورزش و پس از آن او تصمیم گرفت تا تبدیل شدن به یک کریکت.

در حال حاضر او به دنبال او B.Com از GLS دانشگاه. جوان و خوب به دنبال مرد هم دوست دارد برای انجام مدل سازی. به نظر او کریکت خود را به عنوان تنها شور و شوق در زندگی است. او برای هر دو داخلی و همچنین مسابقات بین المللی است. او برای بسیاری از مسابقات از نپال, بمبئی, احمدآباد, کلکته و حیدرآباد. این رودخانه نیز ایجاد کرده است بسیاری از سوابق خود از جمله فوق العاده پنبه حلاجی شده از 97 اجرا می شود از 32 تحویل برای بمبئی داخلی تیم. برخی دیگر او بهترین نمرات شامل 136 اجرا می شود در 67 تحویل 116 اجرا می شود در 71 تحویل و 177 اجرا می شود در 122 تحویل شد.

این پنبه حلاجی شده نمرات کاملا نشان دادن عشق خود را برای ورزش و ثابت کند که او در اینجا به ماندن است. کار سخت خود را و شور و شوق برای بازی کریکت یک روز قطعا تحقق رویای خود را. تماس MS Dhoni خود را به عنوان بت Jeel تا به رویای بازی برای هند موفق شود و به عنوان کاپیتان سابق هند. “قبل از بازی برای هند, من می خواهم به بازی در لیگ (Indian Premier League)” او نقل شده. برای خود دستاوردهای Jeel نیز برجسته در یک گجراتی روزنامه بود و مصاحبه اش در E24 اخبار کانال. جوان خون را ستوده است و ما امیدواریم که برای دیدن او بازی برای تیم کریکت هند یک روز.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de