JCB استفاده می شود برای کمک به زنان از کامیون تحت تاثیر قرار آنلاین

JCB استفاده می شود برای کمک به زنان از کامیون تحت تاثیر قرار آنلاین – اخبار

به روز شده: فوریه 27, 2020, 17:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

عنوان این ویدئو آمده است: “استفاده از JCB که ژاپنی ها و آمریکایی ها هنوز هم نمی دانم (sic).”

A screengrab of the video posted by Sandeep Joshi on Facebook

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط: Sandeep جوشی در Facebook

ما را دیده اند ویدئوها از JCBs استفاده می شود در مراسم عروسی که در آن عروس و داماد bedeck معنی دستگاه و استفاده از آن به عنوان عروسی خود خودرو. آن را ایجاد وزوز در رسانه های اجتماعی و در عین حال دوباره با استفاده خلاقانه از این خودرو دیده می شود در یک ویدیو در Facebook.

این ویدئو ارسال شده توسط یک کاربر به نام Sandeep جوشی در Facebook نشان می دهد یک JCB کمک به زنان کردن از پشت یک کامیون. ساری-زنان چادری خط تا به عنوان فرد عامل JCB افزایش آن در سطل در نزدیکی آنها. سپس صعود به آن و سطل را کاهش داده است به زمین به کمک به آنها را به پایین.

عنوان این ویدئو آمده است: “استفاده از JCB که ژاپنی ها و آمریکایی ها هنوز هم نمی دانم (sic).” این ویدئو ارسال شده در هفته گذشته دریافت کرده است 673,011 نمایش با بیش از 3,900 واکنش های به اشتراک گذاشته شده بود بیش از 13000 بار. در این ویدئو نیز ساخته شده راه خود را به توییتر با اظهار نظر در این ویدئو ستایش jugaad تکنولوژی آن استفاده می کند.

شما چه فکر می کنم ،

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de