Jay-Z تیم با منچستر یونایتد ستاره مارکوس Rashford به تغذیه نیازمند مدرسه بچه ها


Rashford, 22, نقش مهمی در وادار کردن مقامات برای رفتن به عقب در تصمیم خود را به برش کوپن مواد غذایی در سراسر مدرسه تعطیلات تابستانی و تلاش های خود را دریافت حمایت از رپ آمریکایی Jay-Z

Marcus Rashford and Jay-Z

مارکوس Rashford و Jay-Z

انگلستان و منچستر یونایتد ستاره فوتبالیست مارکوس Rashford دریافت کرده است ستایش بالا پس از طی مبارزات انتخاباتی برای متقاعد کردن دولت بریتانیا به ارائه وعده های غذایی رایگان به نیازمندان مدرسه کودکان است.

Rashford, 22, نقش مهمی در وادار کردن مقامات برای رفتن به عقب در تصمیم خود را به برش کوپن مواد غذایی در سراسر مدرسه تعطیلات تابستانی و تلاش های خود را دریافت حمایت از رپ آمریکایی Jay-Z.

این خواننده در حال حاضر نشان داد که مدیریت آژانس Roc Nation امضا کرده Rashford, 22 و می خواهد به نوبه خود این فوتبالیست به یک مبارز جهانی.

رئیس جمهور Roc Nation ورزشی بین المللی, مایکل Yormark گفت انگلیسی روزانه تلگراف: “ما واقعا خودمان را در نظر آژانس سنتی—ما واقعا یک جنبش است. شرکت امروز می خواهم به چین با افرادی که پرشور در مورد جامعه ای که می خواهید را به ایستادگی در برابر بی عدالتی و بنابراین ما را تشویق به همه مشتریان ما به تهاجمی در این فضا است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *